Винница
Центр-В на ул. Космонавтов

Отзывы о клинике Центр-В на ул. Космонавтов

Лечебный диагностический центр
add_box Аллергология Гинекология Дерматология Диетология Иммунология Кардиология ... еще
«Центр-В» представляет собой широкопрофильный медицинский центр, в стенах которого оказывают услуги по оториноларингологии, фониатрии, дерматологии, кардиологии, эндокринологии, неврологии, неонатологии и др. Ведущее направление работы лечебно-диагностического центра – детская и взрослая оториноларингология. В центре используется современное эндоскопическое оборудование, позволяющее максимально точно ставить правильный диагноз.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Космонавтов 53на карте
Замостянский
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
91 отзыв
Михайло 16 Июль 2024
Жовтан Олена Володимирівна - компетентний лікар, відповіла на всі питання, враження позитивні. Обслуговування в клініці на високому рівні, зауважень до персоналу не було
Олена 04 Июль 2024
Все дуже сподобалося у клініці. Все було добре. Дякую за чудове обслуговування та за прекрасний комфорт перебування у клініці.
Валентина 28 Июнь 2024
Клініка заслуговує на самий найвищий бал оцінювання. У клініці дуже приємна атмосфера перебування, чудовий медперсонал та прекрасні лікарі. Дуже залишилися задоволена відвідуванням цієї клініки.
Ганна 17 Июнь 2024
Враження позитивні, Коцюк Микола Йосипович - хороший лікар, прийом сподобався
Катерина 13 Июнь 2024
Була на консультації у гінеколога Медведчук Марії Леонідівни, залишилась дуже задоволеною - гарна дівчина, добре зі мною спілкувалась, зробила гарний огляд. Візит дуже сподобався.
Аліна 10 Июнь 2024
Сподобалося все абсолютно у цій клініці. Було все доволі добре.
Вячеслав 08 Июнь 2024
Дуже сподобалася клініка, гарне обслуговування, доступні ціни
Олексій 06 Июнь 2024
Клініка влаштувала,. дякую.
Олександр 05 Июнь 2024
Лікар Лисенко Дмитро Андрійович дуже уважно вислухав, дав поради, оглянув професійно. Задоволені
Тетяна 23 Май 2024
Мене гарно, тепло прийняли на рецепції, усе вчасно, провели спочатку провели на діагностику, де усе добре мені пояснили, а потім провели до невролога Жовтан Олени Володимирівни, вона вислухала мої проблеми, надала рекомендації, прописала лікування та виписала рецепти. Усе відбулось дуже добре.
5 6 7 8 9 10 chevron_right
Филиалы сети