Вінниця
Центр-В на вул. Пирогова

Відгуки про клініку Центр-В на вул. Пирогова

Лікувальний діагностичний центр
add_box Оториноларингологія Сурдологія ... ще
Основним напрямком роботи «Центру-В» на вул. Пирогова є оториноларингологія. Фахівці успішно проводять лікування наступних хронічних патологій: тонзиліт, синусит, аденоїдит, фарингіт, фронтит, етмоїдит, гайморит. Завдяки такому лікуванню лікарі істотно зменшують кількість хірургічних втручань при ЛОР патологіях.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Пирогова, 3ана карті
Центральний
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
52 відгуки
Констянтин 16 Квітень 2024
Ця клініка дуже нам сподобалася. Комфорт, обслуговування та сервіс були на найвищому рівні. Дуже приємні та кваліфіковані спеціалісти у цій клініці, які добре знають свою справу.
Антоніна 08 Квітень 2024
Чудова клініка, зауважень не було
Анна 06 Квітень 2024
Хороша клініка, все було добре. Все дуже сподобалося у цій клініці.
Михайло 04 Квітень 2024
Клініка сподобалася, все пройшло нормально, все було гаразд.Дуже добре обслуговування у цій клініці.
Ірина 04 Квітень 2024
Дуже сподобалася клініка. Все було дуже  добре у цій клініці.
Тетяна 26 Березень 2024
Клініка хороша, чиста, охайна
Максим 16 Березень 2024
Хороша клініка, було дуже зручно та комфортно. Все пройшло добре, дуже все сподобалося у цій клініці, всі дуже привітні й персонал і адміністратори на рецепції. Дуже задоволені клінікою. Вдячні що працюєте у вихідні - це дуже добре та зручно.
Інна 26 Лютий 2024
 У клініці гарно, чисто, комфортно. Дуже приємний персонал, люди вітають, зорієнтують куди йти, приводять  під самий кабінет - це дуже комфортно.
Аліна 22 Лютий 2024
Буду рекомендувати цю клініку іншим кому необхідна буде допомога. Насправді клініка дуже класна, з хорошими спеціалістами та приємним персоналом.
Валентина 06 Лютий 2024
Дуже гарно у клініці. Ввічливий,  хороший персонал.
5 6 chevron_right
Філії мережі