Центр-В на вул. Київська

Відгуки про клініку Центр-В на вул. Київська

Лікувальний діагностичний центр
add_box Алергологія Дерматологія Імунологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
«Центр-В» являє собою широкопрофільний медичний центр, в стінах якого надають послуги з оториноларингології, фоніатрії, дерматології, кардіології, ендокринології, неврології, неонатології та ін. Провідний напрям роботи лікувально-діагностичного центру - дитяча та доросла оториноларингологія. У центрі використовується сучасне ендоскопічне обладнання, що дозволяє максимально точно ставити правильний діагноз.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : 10:00 - 14:00
вул. Київська, 5на карті
Замостянський
Рейтинг клініки розраховується на основі
Зверніться ви знову в клініку?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Перевірені відгуки про клініку
99 Відгуки
Віталій 16 Вересень 2021
Всё прошло прекрасно. Врач своего дела.
Елена 05 Травень 2021
Меня устроило все. Очень внимательная и компетентная. Все было очень хорошо!
Антонина 13 Січень 2021
Очень все понравилось. Персонал хорошо отнесся и доктор квалифицированный.
Кирилл 15 Листопад 2019
Я очень признательна доктору Филюк Вите Николаевне за готовность принять ребёнка с острой болью в ухе в срочном порядке, уже через 30 мин после записи! Доктор быстро провела осмотр, оказала помощь и выписала эффективное лечение. Спасибо Вам!
Алла 18 Липень 2019
Доктор, помог! Он, очень внимательный, быстро оценил ситуацию и назначил лечение, без дополнительных анализов. Я, довольна, все хорошо!
Сергій 19 Вересень 2018
Проблему вирішив, все добре. Дякую.
Дмитрий 05 Вересень 2018
Все было хорошо.
Михаил 17 Серпень 2018
Хамство з боку інших лікарів, дитина зашла вчасно, її виставили. А на рецепції привітна дівчина.
Валентина 15 Серпень 2018
Все хорошо.
Анна 11 Липень 2018
Прийняли без черги, все було на вищому рівні.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
Філії мережі
Все клініки