Вінниця
Центр-В на вул. Космонавтів

Центр-В на вул. Космонавтів

Лікувальний діагностичний центр
add_box Алергологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Імунологія Кардіологія ... ще
«Центр-В» являє собою широкопрофільний медичний центр, в стінах якого надають послуги з оториноларингології, фоніатрії, дерматології, кардіології, ендокринології, неврології, неонатології та ін. Провідний напрям роботи лікувально-діагностичного центру - дитяча та доросла оториноларингологія. У центрі використовується сучасне ендоскопічне обладнання, що дозволяє максимально точно ставити правильний діагноз.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Космонавтів 53на карті
Замостянський

Лікувально-діагностичний заклад «Центр-В» працює протягом 16 років. Починав свою роботу центр спочатку як приватна медична практика по оториноларингології на базі Вінницької дитячої поліклініки №1.

З 2012 року в «Центрі-В» є проведення ендоскопічних обстежень на апаратурі високого класу.

Основні напрямки роботи «Центру-в»:

оториноларингология - в центрі одночасно працює 3 кабінети ЛОР лікарів, в яких надають медичну допомогу пацієнтам. За допомогою сучасного ендоскопа лікарі «Центру-В» в короткі терміни проводять діагностику хвороб вух, носа і горла;

Сурдологія - в «Центрі-В» працює сурдологічний кабінет, в якому займаються дослідженням слуху, відновленням його рівня, підбором слухових апаратів від європейських виробників;

фоніатрія - лікування, а також профілактика хвороб системи голосоутворення.

Для діагностики подібних хвороб у «Центрі-в» проводять:

• ендоскопічну відеоларингоскоп;
  • загальний аналіз крові;
  • ларингоскопічна дослідження гортані, визначення рухливості гортані, тонусу голосових зв'язок, тривалості фонації;
  • обстеження щитовидки;
  • РЕГ;
  • ЕЕГ.

Також в центрі успішно проводиться лікування різноманітних хронічних патологій: тонзиліту, аденоідіта, синуситу, фарингіту, етмоїдити, фронтіта, гаймориту. Завдяки такому лікуванню лікарі «Центру-В» істотно зменшують кількість хірургічних втручань при ЛОР патологіях.

Також в центрі представлені такі медичні напрямки:

• неврологія;
  • неонатологія;
  • імунологія;
  • кардіологія;
  • дієтологія.

Для самих маленьких пацієнтів в «Центрі-в» діють патронажні програми під назвою «Здорові діти», вона призначені для юних пацієнтів до 3 років.

Михайло 16 Липень 2024
Жовтан Олена Володимирівна - компетентний лікар, відповіла на всі питання, враження позитивні. Обслуговування в клініці на високому рівні, зауважень до персоналу не було
Олена 04 Липень 2024
Все дуже сподобалося у клініці. Все було добре. Дякую за чудове обслуговування та за прекрасний комфорт перебування у клініці.
Валентина 28 Червень 2024
Клініка заслуговує на самий найвищий бал оцінювання. У клініці дуже приємна атмосфера перебування, чудовий медперсонал та прекрасні лікарі. Дуже залишилися задоволена відвідуванням цієї клініки.
Ганна 17 Червень 2024
Враження позитивні, Коцюк Микола Йосипович - хороший лікар, прийом сподобався
Катерина 13 Червень 2024
Була на консультації у гінеколога Медведчук Марії Леонідівни, залишилась дуже задоволеною - гарна дівчина, добре зі мною спілкувалась, зробила гарний огляд. Візит дуже сподобався.
Філії мережі
Все клініки