Центр-В на вул. Космонавтів

Центр-В на вул. Космонавтів

Лікувальний діагностичний центр
add_box Алергологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Імунологія Кардіологія ... ще
«Центр-В» являє собою широкопрофільний медичний центр, в стінах якого надають послуги з оториноларингології, фоніатрії, дерматології, кардіології, ендокринології, неврології, неонатології та ін. Провідний напрям роботи лікувально-діагностичного центру - дитяча та доросла оториноларингологія. У центрі використовується сучасне ендоскопічне обладнання, що дозволяє максимально точно ставити правильний діагноз.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Космонавтів 53на карті
Замостянський
Рейтинг клініки розраховується на основі

Лікувально-діагностичний заклад «Центр-В» працює протягом 16 років. Починав свою роботу центр спочатку як приватна медична практика по оториноларингології на базі Вінницької дитячої поліклініки №1.

З 2012 року в «Центрі-В» є проведення ендоскопічних обстежень на апаратурі високого класу.

Основні напрямки роботи «Центру-в»:

оториноларингология - в центрі одночасно працює 3 кабінети ЛОР лікарів, в яких надають медичну допомогу пацієнтам. За допомогою сучасного ендоскопа лікарі «Центру-В» в короткі терміни проводять діагностику хвороб вух, носа і горла;

Сурдологія - в «Центрі-В» працює сурдологічний кабінет, в якому займаються дослідженням слуху, відновленням його рівня, підбором слухових апаратів від європейських виробників;

фоніатрія - лікування, а також профілактика хвороб системи голосоутворення.

Для діагностики подібних хвороб у «Центрі-в» проводять:

• ендоскопічну відеоларингоскоп;
  • загальний аналіз крові;
  • ларингоскопічна дослідження гортані, визначення рухливості гортані, тонусу голосових зв'язок, тривалості фонації;
  • обстеження щитовидки;
  • РЕГ;
  • ЕЕГ.

Також в центрі успішно проводиться лікування різноманітних хронічних патологій: тонзиліту, аденоідіта, синуситу, фарингіту, етмоїдити, фронтіта, гаймориту. Завдяки такому лікуванню лікарі «Центру-В» істотно зменшують кількість хірургічних втручань при ЛОР патологіях.

Також в центрі представлені такі медичні напрямки:

• неврологія;
  • неонатологія;
  • імунологія;
  • кардіологія;
  • дієтологія.

Для самих маленьких пацієнтів в «Центрі-в» діють патронажні програми під назвою «Здорові діти», вона призначені для юних пацієнтів до 3 років.

Перевірені відгуки про клініку
Оксана 21 Січень 2021
Литвинчук Людмила Николаевна очень внимательная, прекрасный специалист. Все очень понравилось
Юлія 11 Вересень 2020
Спілкування з лікарем не дуже сподобалося. Лікар провів огляд, все як положено, все розказав. Не спорю все було добре. Але назначив цілу купу додаткових аналізів. Можливо не завжди вони потрібні. І як такого лікування навіть на початковий час, щоб до аналізів трошечки симптоми зняти,вона не назначила нічого. Тобто я як прийшла хвора з проблемами, так і пішла від неї хвора. Нічого мені не назначили. Поки не пройдеш аналізи, лікування не буде.
Андрій 31 Серпень 2020
Мені загалом сподобалась клініка і починаючи від рецепції й закінчуючи самим прийманням . Дуже кваліфікована та дуже приємна. Однозначно одні плюси.
Полина 22 Серпень 2020
Очень довольна сервисом, вниманием доктора. Будем обращаться еще в эту клинику.
Наталья 20 Серпень 2020
Зустріли привітно, ввічливо.