Вінниця
Медичний центр Моє здоров'я

Медичний центр Моє здоров'я

add_box Алергологія Гастроентерологія Гепатологія Дерматологія Дієтологія Інфектологія ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
Медичний центр "Моє здоров'я" - багатопрофільний медичний заклад, що надає широкий ряд медичних послуг високої якості. До послуг пацієнтів штат кваліфікованих фахівців, які представляють усі основні напрямки сучасної медицини, повний спектр інструментальної діагностики, власну лабораторію, широкий вибір фізіотерапевтичних послуг та масажу, а також можливість виклику фахівця додому.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Хмельницьке шосе, 92 (2 поверх)на карті
Центральний

Багатопрофільний медичний центр "Моє здоров'я" представляє п'ятнадцять основних напрямків сучасної медицини, в числі яких такі:

• педіатрія;
  • неврологія - як доросла, так і дитяча;
  • доросла і дитяча отоларингологія;
  • загальна і дитяча хірургія;
  • урологія;
  • гінекологія;
  • кардіологія;
  • ревматологія;
  • гастроентерологія;
  • дерматологія;
  • ендокринологія;
  • сімейна медицина.

Також клініка "Моє здоров'я" спеціалізується на високоточній діагностиці та комплексних обстеженнях, в тому числі спортивних. Якість пропонованих послуг забезпечується високим рівнем професіоналізму співробітників медичного центру, сучасним діагностичним обладнанням і наявністю клінічної лабораторії.
Також до послуг пацієнтів центру є відділення фізіотерапії, що пропонує апаратне лікування, в тому числі електромагнітну терапію, і різні види масажу, включаючи масаж для новонародженних.
Головний принцип роботи клініки "Моє здоров'я" - це індивідуальний підхід до пацієнтів, гнучка цінова політика і турбота по відношенню до кожного. Можливість проведення комплексного обстеження і лікування для всієї родини в одному місці - ось основна перевага медичного центру "Моє здоров'я" в м. Вінниця.

Аліна 14 Лютий 2024
Клініка дуже сподобалася. Чудова клініка. Все дуже добре пройшло.
Роман 12 Лютий 2024
Усе сподобалось
Тетяна 01 Лютий 2024
Все добре пройшло.
Ілона 16 Січень 2024
Все чудово пройшло.  Є де речі залишити,  дівчата на реєстратурі дуже хороші. Все дуж добре було. Дуже сподобалося.
Дмитро 09 Січень 2024
Візитом залишився задоволеним.