Медичний центр Моє здоров'я

Медичний центр Моє здоров'я

Медичний центр
add_box Алергологія Гастроентерологія Гепатологія Дерматологія Дієтологія Інфектологія ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
Медичний центр "Моє здоров'я" - багатопрофільний медичний заклад, що надає широкий ряд медичних послуг високої якості. До послуг пацієнтів штат кваліфікованих фахівців, які представляють усі основні напрямки сучасної медицини, повний спектр інструментальної діагностики, власну лабораторію, широкий вибір фізіотерапевтичних послуг та масажу, а також можливість виклику фахівця додому.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Хмельницьке шосе, 92 (2 поверх)на карті
Ленінський
Рейтинг клініки розраховується на основі

Багатопрофільний медичний центр "Моє здоров'я" представляє п'ятнадцять основних напрямків сучасної медицини, в числі яких такі:

• педіатрія;
  • неврологія - як доросла, так і дитяча;
  • доросла і дитяча отоларингологія;
  • загальна і дитяча хірургія;
  • урологія;
  • гінекологія;
  • кардіологія;
  • ревматологія;
  • гастроентерологія;
  • дерматологія;
  • ендокринологія;
  • сімейна медицина.

Також клініка "Моє здоров'я" спеціалізується на високоточній діагностиці та комплексних обстеженнях, в тому числі спортивних. Якість пропонованих послуг забезпечується високим рівнем професіоналізму співробітників медичного центру, сучасним діагностичним обладнанням і наявністю клінічної лабораторії.
Також до послуг пацієнтів центру є відділення фізіотерапії, що пропонує апаратне лікування, в тому числі електромагнітну терапію, і різні види масажу, включаючи масаж для новонародженних.
Головний принцип роботи клініки "Моє здоров'я" - це індивідуальний підхід до пацієнтів, гнучка цінова політика і турбота по відношенню до кожного. Можливість проведення комплексного обстеження і лікування для всієї родини в одному місці - ось основна перевага медичного центру "Моє здоров'я" в м. Вінниця.

Перевірені відгуки про клініку
Світлана 09 Вересень 2021
 В клініці були у лікаря уролога Камлук В.П. Дуже гарне ставлення до пацієнта. Лікар професійний, дуже зрозуміло мені все пояснив, я зрозуміла що мені робити. У мене дуже гарне враження від лікаря. Рекомендую!
Володимир 28 Грудень 2020
Адреса вказана абсолютно неточно. Ми провели багато часу, шукаючи просто на території де знаходиться це заклад. Його десь перенесли, кудись переїхав. Оператори не беруть слухавку за двома номерами. Хоча, коли я зайшла на рецепцію, вони сиділи й нічого не робили. І лікаря не була на місці. Ми довго на нього чекали, хоча вже запізнювалися.
Оксана 20 Липень 2020
Мені не подобається, що в клініці немає комп`ютеризації. Коли я прийшла до лікаря вперше, принесла документи, результати обстеження. Принесла фіброгастроскопію, УЗД. Але коли ми приходимо до лікаря це все залишається, роблять копію або вносять до комп`ютера. Але я прихожу на повторний прийом і лікар знову питає, де всі ці документи! Але навіщо їх носити? Лікар пояснив, що потрібно брати документи щоразу. Бо інформацію до комп'ютера не вносить і лікар сидить все пише від руки. В платних клініках такого і близько немає! Лікар відправила мене на рецепцію, що б підіймати данні. Шукали там четверо, але знайшли. Ще перед другим прийомом я здавала аналізи. Лікар мене питає: "А де Ваші аналізи?" Вона мене, пацієнта, питає де мої аналізи! Я маю прийти на прийом і вони повинні вже бути у лікаря! Знову іду на рецепцію, їх немає! Через хвилин двадцять, коли вже пішов сам лікар, знайшли частину аналізів. На хелікобактер не знайшли, бо забулися внести в реєстр! Хоча я його оплатила! Це рівень районної клініки. Там нема що робити, звідти треба бігти! Це справжня "шарашкіна контора". Ніяка це не клініка, навіть словом - клініка, соромно називати! ЇХ потрібно з відти гнати, чи вчити, набирати когось нового. І лікарю, вже теж потрібно навчитися працювати з комп`ютером. А не працювати так, як працювали в сімдесятих або вісімдесятих роках, минулого століття. Вже є комп`ютери, принтери та сканери. Все пішло вперед!
Соломия 25 Червень 2020
Єдине що не сподобалось, що не попала на той час який записувалась.Прийом затримався на 30 хвилин.У мене маленька дитина і я прив'язана до часу. А так загалом сподобалося.
Наталья 18 Лютий 2020
Все красиво и чисто, на рецепции девушки готовы помочь. Все супер!