Вінниця
Центр контактної корекції зору «Ваша Оптика» у м. Вінниця

Центр контактної корекції зору «Ваша Оптика» у м. Вінниця

Оптика
add_box Офтальмологія ... ще
Ваша Оптика у Вінниці зможе забезпечити пацієнтів якісними оптичними засобами такими, як: лінзи, що коригують окуляри, окуляри-тренажери, окуляри для водіїв, якісні оправи та інші аксесуари
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 19:00 access_time_filled нд : 10:00 - 18:00
вул. Грушевського, 48на карті
Вінницька область

Завдяки багаторічному досвіду та спеціалізованому персоналу салону, Центр контактної корекції зору «Ваша Оптика» у м. Вінниця надає найвищу якість послуг.

Головні критерії центру: професіоналізм, доступність, найкращі бренди, широкий асортимент, відмінне обслуговування.

У Центрі контактної корекції зору «Ваша Оптика» ви отримаєте повний спектр офтальмологічних послуг від обстеження зору до підбору окулярів.

Перш ніж купувати окуляри – перевірте свій зір. Окулісти "Ваша Оптика" нададуть професійну консультацію: проведуть огляд, комп'ютерну діагностику зору на сучасному обладнанні. У нас приймають дитячі та дорослі лікарі-офтальмологи.

Центр контактної корекції зору «Ваша Оптика» є мережею оптик для всієї сім'ї, тому центр обирають від найменших до найстарших.

Оксана 01 Квітень 2024
Все дуже сподобалося, було все добре.
Анастасія 09 Березень 2024
Чудова клініка, дуже сподобалася
Леся 27 Січень 2024
Все було оперативно, всі етапи і все, що було необхідно оглянути, лікар Манько Євгенія виконала дуже коректно, уважно, ввічливо. Персонал клініки все пояснили мені, все детально розповіли по вибору окулярів, надали інформацію, відповіли на мої запитання
Наталія 02 Грудень 2023
Подобається у клініці сервіс. Охайно, чисто всюди, гарно.
Анастасія 09 Листопад 2023
Все сподобалось у даній клініці. Все пройшло прекрасно і  чудово. Персонал у клініці дуже привітний, який відповів на усі мої запитання.
Філії мережі
Все клініки