Вертебрології клініки у Вінниці (3)

Лікувальний діагностичний центр
    Мережева клініка
    Кардіологія, Неврологія, Педіатрія, Ендокринологія, Гінекологія, Дієтологія, Косметологія, УЗ-діагностика, Урологія, Сімейна медицина, Вертебрологія ще

«Центр-В» являє собою широкопрофільний медичний центр, в стінах якого надають послуги з оториноларингології, фоніатрії, дерматології, кардіології, ендокринології, неврології, неонатології та ін. Провідний напрям роботи лікувально-діагностичного центру - дитяча та доросла оториноларингологія. У центрі використовується сучасне ендоскопічне обладнання, що дозволяє максимально точно ставити правильний діагноз.

Центр-В на вул. Київська
    Оториноларингологія, Педіатрія, Ендокринологія
    • Вс: 10:00-14:00

вул. Київська, 5. На карті

Центр-В на вул. Космонавтів
    Імунологія, Кардіологія, Косметологія, Неврологія, Педіатрія, Сімейна медицина, УЗ-діагностика, Урологія, Ендокринологія ще
    • Вс: 8:00-15:00

вул. Космонавтів 53. На карті

Центр-В на вул. Пирогова
    Оториноларингологія, Сурдологія

вул. Пирогова, 3а. На карті

Мережева клініка
    Інфектологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Пульмонологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Вертебрологія ще

Медичний центр "Моє здоров'я" - багатопрофільний медичний заклад, що надає широкий ряд медичних послуг високої якості. До послуг пацієнтів штат кваліфікованих фахівців, які представляють усі основні напрямки сучасної медицини, повний спектр інструментальної діагностики, власну лабораторію, широкий вибір фізіотерапевтичних послуг та масажу, а також можливість виклику фахівця додому.

Медичний центр Моє здоров'я на пр. Юності
    Дієтологія, Інфектологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще

проспект Юності 16 Б. На карті

Медичний центр Моє здоров'я на Янгеля
    Дієтологія, Інфектологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Пульмонологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Сб-Вс: выходной

вул. Янгеля, 58. На карті

Медичний центр Моє здоров'я
    • Сб-Вс: выходной

вул. Хмельницьке шосе, 92 (2 поверх). На карті

Центральний

Вертебрологія, Гастроентерологія, Дієтологія, Кардіологія, Терапія, Ендокринологія ще
    • Паркінг,
    • Аптека в клініці,
    • Оплата карткою,

Провідний центр гастроентерології та дієтології з: багаторічним досвідом, висококваліфікованими лікарями, сучасними методами ще

вул. Пирогова 46, 13 корпус. На карті