Вінниця
Медичний центр "Інститут планування сім'ї" (IPF)

Медичний центр "Інститут планування сім'ї" (IPF)

Інститут
add_box Акушерство Андрологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
Оплата карткою
Інститут планування сім'ї (IPF) - багатопрофільний медичний центр, головні напрямки діяльності якого є лікування жіночого та чоловічого безпліддя. У клініці ведуть прийом досвідчені лікарі, працює власна діагностична лабораторія та Кріо банк для зберігання гамет та ембріонів. У центрі проводять процедури ЕКЗ, практікуються комбіновані репродуктівні програми, у тому чіслі сурогатного материнство та донорство
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Пирогова, 10на карті
Староміський

Медичний центр "Інститут планування сім'ї" (IPF) - багатопрофільний медичний центр, якість послуг у якому відповідає усім Вимоги та стандартам сучасної пріватної медицини. Лікарі центру ефективного поєднують науково-дослідну та практичність діяльність та Консультують у кращих клініках України.

Преимущества IPF:

• Консультації досвідченіх спеціалістів
  • Сучасне медичне обладнання
  • Власна клініко-діагностична лабораторія
  • Ефектівні програми лікування
  • Зручне Розташування
  • Комфортабельний денний стаціонар
  • Гнучка система знижок, можлівість лікування в кредит

Пріорітетні напрямки роботи центру:

Лікування безпліддя. У Інстітуті планування сім'ї практікується комплексний підхід - з моменту первого Звернення клієнта до народження довгоочікуваної дитини.

Центр має власний Кріо банк для безпечного зберігання гамет и ембріонів, тут проводять процедури екстракорпорального запліднення, а такоже Використовують комбіновані репродуктівні програми, в тому чіслі сурогатного материнство та донорство. Во время лікування пацієнті перебувають у комфортабельному стаціонарі з одноміснімі та двоміснімі палатами.

Гінекологічне відділення. Акушери-гінекологі Інституту планування сім'ї ведуть консультативний прийом та при необхідності проводять Оперативні втручання (радіохвільова хірургія), допомагають відновіті, Зберегти жіноче здоров'я та пізнаті радість материнства.

До послуг пацієнтів центру IPF - Багаторічний досвід лікарів, Унікальні методики діагностики та лікування, Які дозволяють здолати хвороби на різніх стадіях їх розвитку.

Урологічне відділення спеціалізується на лікуванні чоловічого безпліддя та других захворювань урогенітальної сфери.

При клініці працює діагностична лабораторія, у Якій проводять біохімічні, гормональні, гематологічні, імунологічні дослідження, а такоже можна здати аналізи на наявність інфекційніх захворювань, в тому чіслі что передаються статево Шляхи.

Особлива увага в клініці пріділяється Дотримання конфіденційності та захисту особістом Даних пацієнтів.

Наталія 17 Червень 2024
Персонал ввічливий, зауважень не було
Таміла 12 Червень 2024
Клініка нам дуже подобається. Уже не вперше користуємося медичними послугами саме цієї клініки.
Тетяна 07 Червень 2024
Дуже сподобалася клініка. Все було чудово.
Ірина 18 Квітень 2024
Клініка хороша, приємне ставлення адміністраторів, чисто, приємно, я задоволена візитом в клініку
Юлія 12 Квітень 2024
Хороша клініка, все дуже сподобалося. Все було добре у цій клініці.
Філії мережі
Все клініки