Винница
Медичний центр "Інститут планування сім'ї" (IPF)

Отзывы о клинике Медичний центр "Інститут планування сім'ї" (IPF)

Институт
add_box Акушерство Андрология Гинекология Дерматология Кардиология Косметология ... еще
Оплата карточкой
Інститут планування сім’ї (IPF) - багатопрофільний медичний центр, головним напрямком діяльності якого є лікування жіночого та чоловічого безпліддя. У клініці ведуть прийом досвідчені лікарі, працює власна діагностична лабораторія та кріо банк для зберігання гамет та ембріонів. У центрі проводять процедури ЕКЗ, практикуються комбіновані репродуктивні програми, у тому числі сурогатне материнство та донорство
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
ул. Пирогова, 10на карте
Старогородской
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
50 отзывов
Наталія 17 Июнь 2024
Персонал ввічливий, зауважень не було
Таміла 12 Июнь 2024
Клініка нам дуже подобається. Уже не вперше користуємося медичними послугами саме цієї клініки.
Тетяна 07 Июнь 2024
Дуже сподобалася клініка. Все було чудово.
Ірина 18 Апрель 2024
Клініка хороша, приємне ставлення адміністраторів, чисто, приємно, я задоволена візитом в клініку
Юлія 12 Апрель 2024
Хороша клініка, все дуже сподобалося. Все було добре у цій клініці.
Софія 28 Март 2024
Дуже сподобалася клініка, все пройшло добре. Саме облаштування у клініці дуже комфортне та зручне.
Юлія 26 Март 2024
Прийом пройшов добре, я задоволена, дякую.
Ольга 25 Март 2024
Сподобалася клініка. Нормально все пройшло. Немає ніяких  питань до цієї клініки.
Юлія 22 Март 2024
Лікарка чудова, в пояснила, відповіла на запитання, я задоволена, дякую, Клініка також цілком влаштувала.
Інна 19 Март 2024
Дуже задоволена інститутом, візит пройшов дуже добре.
5 chevron_right
Филиалы сети