Винница
Медичний центр "Інститут планування сім'ї" (IPF)

Отзывы о клинике Медичний центр "Інститут планування сім'ї" (IPF)

Институт
add_box Акушерство Андрология Гинекология Дерматология Кардиология Косметология ... еще
Оплата карточкой
Інститут планування сім’ї (IPF) - багатопрофільний медичний центр, головним напрямком діяльності якого є лікування жіночого та чоловічого безпліддя. У клініці ведуть прийом досвідчені лікарі, працює власна діагностична лабораторія та кріо банк для зберігання гамет та ембріонів. У центрі проводять процедури ЕКЗ, практикуються комбіновані репродуктивні програми, у тому числі сурогатне материнство та донорство
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
ул. Пирогова, 10на карте
Старогородской
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
47 отзывов
Ірина 18 Апрель 2024
Клініка хороша, приємне ставлення адміністраторів, чисто, приємно, я задоволена візитом в клініку
Юлія 12 Апрель 2024
Хороша клініка, все дуже сподобалося. Все було добре у цій клініці.
Софія 28 Март 2024
Дуже сподобалася клініка, все пройшло добре. Саме облаштування у клініці дуже комфортне та зручне.
Юлія 26 Март 2024
Прийом пройшов добре, я задоволена, дякую.
Ольга 25 Март 2024
Сподобалася клініка. Нормально все пройшло. Немає ніяких  питань до цієї клініки.
Юлія 22 Март 2024
Лікарка чудова, в пояснила, відповіла на запитання, я задоволена, дякую, Клініка також цілком влаштувала.
Інна 19 Март 2024
Дуже задоволена інститутом, візит пройшов дуже добре.
Світлана 07 Март 2024
Все дуже сподобалося у клініці. Все було супер, пройшло все на найвищому рівні.
Любов 02 Январь 2024
Клініка дуже зручна, знайшла швидко, сервісом задоволена.
Марина 26 Декабрь 2023
Була на консультації в Жиліби Інни Віталіївни, візитом залишилась задоволеною - отримала гарне спілкування та інформацію.
5 chevron_right
Филиалы сети