Медичний центр "Інститут планування сім'ї" (IPF)

Отзывы о клинике Медичний центр "Інститут планування сім'ї" (IPF)

Институт
add_box Акушерство Андрология Гинекология Дерматология Кардиология Косметология ... еще
Оплата карточкой
Інститут планування сім’ї (IPF) - багатопрофільний медичний центр, головним напрямком діяльності якого є лікування жіночого та чоловічого безпліддя. У клініці ведуть прийом досвідчені лікарі, працює власна діагностична лабораторія та кріо банк для зберігання гамет та ембріонів. У центрі проводять процедури ЕКЗ, практикуються комбіновані репродуктивні програми, у тому числі сурогатне материнство та донорство
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
ул. Пирогова, 10на карте
Старогородской
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Ваша оценка клинике
Ірина 21 Декабрь 2020
Атмосфера цілком приємна як для клініки. Взагалі не очікувала що настільки приємно та зручно, обслуговування хороше. Рекомендую
Екатерина 12 Октябрь 2020
В клинике на рецепции очень приятные и приветливые девушки.
Евгения 02 Июнь 2020
Спасибо огромное! Отличный врач, хороший приём.
Валентина 16 Апрель 2020
Дуже все чисто, стерильно.
Ганна 13 Апрель 2020
Дуже зручна клініка, мало людей. гарне відношення, міряють температуру.
Анастасия 26 Март 2020
В клинике все очень чистенько, аккуратненько. Умнички!
дмитрий 15 Февраль 2020
Я вам скажу, як мій чоловік ходив тут у Могилів Подільському у лікарню.І він приїхав через два роки, і лікар пізнала мого чоловіка.Він тішиться тим, що людина по людськи відноситься.В клініці люди відносяться нормально.І сам лікар.Все відмінно.
Алла 25 Декабрь 2019
Все хорошо, внимательно, профессионально.
Марія 08 Октябрь 2019
Гарна клініка та привітний персонал. Була на прийомі у Краєвської Н.А. Лікар, усе доступно пояснила. Рекомендую!!
Аліна 13 Июнь 2019
Мені все з чоловіком сподобалось, ми ще будемо приходити, чекаємо результатів якраз. Дуже ввічливі лікарі. Ми були у Загороднюк Оксани, взагалі шикарно, нам все сподобалось.
chevron_left 1 2 3
Филиалы сети