Вінниця

Офтальмологи Вінниці

Лікар Офтальмолог Дмитренко  Вікторія Ігорівна на Doc.ua
Консультація від600 грн
Лікар Офтальмолог Мазулова Оксана Петрівна на Doc.ua
Офтальмолог першої категорії, напрямки роботи: вимірювання внутрішньоочного тиску, проведення рефрактометрії, біомікроскопії, огляд на широкий зіницю, проведення тесту Ширмера, підбір окулярів (прогресивні окуляри, для гіперметропії, міопії), підбір контактних лінз і навчання, масаж повік (мануальний), видалення стороннього тіла з ока, субкон'юнктивальні і парабульбарно ін'єкції.
Лікар Офтальмолог Кривов'яз Сергій Олександрович на Doc.ua
Офтальмолог, займається лікуванням аномалій рефракції, дистрофічних і запальних захворювань ока (переднього і заднього відрізка), термінальної глаукоми, що болить. Використовує хірургічні та лазерні методи лікування.
Лікар Офтальмолог Чорнокінь Тетяна Василівна на Doc.ua
Офтальмолог, має вищу категорію, компетентна в лазерних методах лікування (трабекулопластиці, лазерокоагуляції сітківки, дісцізія вторинної катаракти), інтравітреальних ін'єкціях, хірургічному лікуванні халязіона, ксантелазми і ін.
Лікар Офтальмолог Малюхіна Наталія Володимирівна на Doc.ua
Наталія Володимирівна спеціалізується на контактній корекції, оптичної мультифокальної корекції пресбіопії, сучасних методиках коригування аномалій рефракції, контактному коригуванні рефракції у дітей.
Лікар Офтальмолог Торжинська Світлана Євгеніївна на Doc.ua
Дитячий офтальмолог (перша категорія), проводить кераторефрактометрію, підбір очкової і контактної корекції, а також здійснює лікування гострих захворювань в дитячій офтальмології, порушень рефракції, косоокості, амбліопії.
Лікар Офтальмолог Баяк Віктор Броніславович на Doc.ua
Баяк В. Б. спеціалізується на підборі будь-яких видів контактних лінз (м'яких). Він працює з продукцією компаній Sauflon, Bausch and Lomb, Alcon. Також Віктор Броніславович проводить прогресивну оптичну корекцію зору, володіє знаннями з клінічної офтальмології.
Лікар Офтальмолог Цаава Олександр Миколайович на Doc.ua
Лікар офтальмолог вищої категорії, працює в таких напрямках, як катарактальна і вітреоретинальна хірургія, хірургія глаукоми, проводить лікування катаракти, глаукоми, відшарування сітківки, гемофтальма.
Лікар Офтальмолог Парфенюк Лілія Вікторівна на Doc.ua
Лілія Вікторівна Парфенюк займається підбором будь-яких видів контактних лінз, включаючи мультифокальні і торичні. Вона працює з виробниками лінз Bausch and Lomb, Alcon, Sauflon і з виробниками очкової корекції Nikon, Seiko, Rodenstock.
Лікар Офтальмолог Головащенко Віталій Сергійович на Doc.ua
Спеціалізується Віталій Сергійович на лікуванні короткозорості, на зупинці прогресування цього захворювання. Він володіє сучасними методиками коригування аномалій рефракції, діагностування та подальшого лікування хвороб очей.