Хмельницький
Центр відновлення зору Анатолія Совви в Хмельницькому

Центр відновлення зору Анатолія Совви в Хмельницькому

add_box Офтальмологія ... ще
Паркінг
«Центр відновлення зору Анатолія Совви» - це розвинена мережа клінік у Західній Україні з потужною модернізованою лікувально-діагностичною базою. Центр в Хмельницькому пропонує комплекс сучасних діагностичних, терапевтичних методик, що сприяють ефективному лікуванню різних дефектів зору
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Святослава Хороброго, 7на карті
Без районов

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» в Хмельницькому дарує можливість пацієнтам пройти повноцінне обстеження і отримати якісну консультацію в офтальмології. Всі спеціалісти медичного закладу інформують пацієнтів про маніпуляції щодо лікування патології очей із наданням професійної медичної допомоги.

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» в Хмельницькому співробітники облаштували відділеннями для хірургії, діагностики та особистою оптикою. Якісній та ефективній роботі можна завдячувати гарним медпрацівникам. Адже, вони надають допомогу пацієнтам в найскладніших клінічних випадках. Всі співробітники центру мають великий досвід роботи і це позитивно впливає на всю роботу в цілому.

Для діагностичних досліджень використовують сучасне та якісне обладнання зарубіжного виробництва. Це дозволяє спеціалістам максимально швидко діагностувати патології зорового апарату і призначити найбільш результативний варіант лікування.

У «Центрі відновлення зору Анатолія Совви», який розташований у Хмельницькому, зможуть надати такі медичні послуги, як:

• консультації лікарів-офтальмологів;
  • рефракційне дослідження;
  • томографія сітківки;
  • обстеження глаукоми;
  • біомікроскопія рогової частини;
  • підбір оптичних засобів для корекції зору;
  • диспансерне спостереження за пацієнтами;
  • лазерна дисцизія;
  • кріоретінопексія;
  • методика крослінг для лікування кератоконуса.

Медцентр повністю обладнали для проведення операційних втручань, діагностичних досліджень та можливістю придбати оптичні засоби для корекції зору в стінах центру. Також, можна завдячити роботі кваліфікованої команди спеціалістів та сучасним технологіям.

Також, діагностичні прийоми лікарі-офтальмологи проводять в в таких містах Чернівецької області, як:

• Кельменці;
  • Хотин;
  • Глибока;
  • Путила;
  • Вижниця;
  • Сокиряни;
  • Новодністровськ.

* ДАТУ ПРИЙОМУ ЛІКАРЯ У ВАШОМУ МІСТІ НЕОБХІДНО УТОЧНЮВАТИ У ОПЕРАТОРІВ НАШОГО СЕРВІСУ.

Олександр 21 Березень 2024
Сподобалася клініка
Каріна 27 Лютий 2024
Сподобалася клініка. У клініці працюють дуже приємні працівники, дуже комфортно було.
Ольга 14 Лютий 2024
Все добре пройшло.
Владислава 12 Жовтень 2023
Візитом залишилась дуже задоволена - дуже гарний сервіс й працівники гарні, й обладнання нове. Згодом звертатимусь ще.
Ольга 11 Липень 2018
Дуже задоволена, молодці, дуже вдячна.
Філії мережі
Все клініки