Хмельницький

Приватні лікарі в Хмельницькому

Лікар Офтальмолог Терещук Алла Борисівна на Doc.ua
Консультація
Лікар проводити діагностику та лікування захворювань очей, корекцію аномалій рефракції, лазерне лікування глаукоми та вторинної катаракти. Досвід Аллі Борісівні в медицині - понад п'ять років.
Лікар Стоматолог Рижак Євген Олександрович на Doc.ua
Консультація від100 грн
Стоматолог сцеціалізується на професійному догляді за зубами та яснами, домомогає з підбором засобів для щоденного догляду за ротовою порожниною. Займається встановленням вінірів, лікуванням карієсу та інших дефектів зубів, а також оточуючих м'яких тканин: пародонтитів, гінгівітів, альвеолітів, пульпітів, стоматитів та ін.
Лікар Офтальмолог Яковенко Наталія Віталіївна на Doc.ua
Консультація
Лікар Офтальмолог Гончаренко Олена Володимирівна на Doc.ua
Офтальмолог висшої категорії консультує дітей і дорослих, спеціалізується на діагностиці та лікуванні далекозорості, міопії, пресбіопії, косоокості, запальних процесів та аномалій рефракції в цілому, проводить обстеження та хірургічні втручання
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Вавринчук  Олена Михайлівна на Doc.ua
Олена Михайлівна діагностує широкий спектр захворювань та лікує паціентів із використанням новітніх досягнень у сфері гінекології. Лікар є спеціалістом з репродуктології та ведення вагітності. Спостерігає вагітності в амбулаторних умовах, проводить допологовий контроль вагітності, веде вагітності з високими ризиками материнських перенатальних втрат. Застосовує новітні підходи ведення пологів та хірургічного пологорозрішення
Лікар Гінеколог Жолкевська Альона Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олена Миколаївна спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні інфекційно-запальних захворювань жіночої репродуктивної системи. Займається лікуванням дисплазії шийки матки, ерозії шийки матки, кандидозу, порушень менструального циклу та ін. Консультує з питань контрацепції
Лікар Невролог Волянська Ганна Василівна на Doc.ua
Анна Василівна - невролог вищої категорії зі стажем роботи понад 50 років. Спеціалізується на лікуванні широкого спектра неврологічних захворювань: інсульт, епілепсія, розсіяний склероз, хвороба Альцгеймера, невралгія, невропатія, міастенія, радикулопатія та ін.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Ивания Оксана Романовна на Doc.ua
Лікар Терапевт Попова Ольга Віталіївна на Doc.ua
Ольга Віталіївна - терапевт першої категорії з великим досвідом роботи. Спеціалізується на лікуванні захворювань дихальної, травної, сечовидільної, серцево-судинної, неврологічної і ендокринної системи. Консультує з питань вакцинації
Лікар Акушер-гінеколог  Горбатюк Ольга Григорівна на Doc.ua
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right