Чернівці

Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:30
вул.. В.Винниченка, 12на карті
Без района

Центр хребта POSTAVA надає послуги висококваліфікованих лікарів, які спеціалізуються на лікуванні хвороб хребта. Для цього в клініці використовуються вертебрологічні тренажери останнього покоління, режим занять на яких розробляється індивідуально для кожного пацієнта. Протягом усього періоду лікування пацієнта супроводжує лікар реабілітолог з метою прискорити процес одужання. Комплексне використання реабілітації на вертебрологічному пристрої, тракційному ліжку, масажів, фізіотерапії, мануальної терапії, кінезіотерапії, виготовлення ортопедичний устілок та інших лікувальних процедур дозволяє досягти та закріпити якнайдовше максимальний результат від лікування

Проводиться лікування дітей від 6-ти років, вагітних, дорослих і літніх людей, для чого створені спеціальні програми. Для них були об'єднані консультації лікарів, обстеження і лікувальні процедури.

Юлія 25 Квітень 2024
 Мені дуже все сподобалося, дуже всі ввічливі. Дівчата на ресепшен і лікар вертебролог, який мене приймав, дуже приємні. Прийом був на дуже високому рівні. Найкращі враження, я дуже задоволена, тому що лікар зразу зрозуміла мою проблему, поставила правильний діагноз, все доступно і зрозуміло розповіла.
Сніжана 27 Березень 2024
Дуже комфортна, зручна клініка. Дуже все сподобалося у цій клініці.
Анна 11 Березень 2024
Все добре пройшло. Дуже сподобалася клініка.