Eurospine (Євроспайн) на Святошино

Eurospine (Євроспайн) на Святошино

add_box Масаж Неврологія Ортопедія Травматологія Реабілітологія Кінезітерапія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 21:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 20:00
пр. Берестейський, 104 бна карті
Святошинський м.Святошин

Клініка «Eurospine» на Святошино - це центр хребта, де проводиться лікування таких захворювань, як остеохондроз, артроз, сколіоз, люмбаго, плоскостопість, грижа Шморля, спондильоз, невралгія, торакалгий і ін. Вертебрологічному тренажери, які використовуються в медичному центрі, дають гарантію найскорішого одужання усім пацієнтам, які звертаються з різними проблемами. Під кожного клієнта розробляється індивідуальна схема лікування з урахуванням його стану здоров'я, що є максимально ефективним методом лікування.

У клініці проводиться лікування вагітних, літніх людей, а також дітей від 6-ти років, для чого фахівцями розроблені спеціальні програми з урахуванням віку пацієнтів та стану здоров'я.

Переваги лікування в «Eurospine»:

• унікальна методика лікування, яка характеризується високою результативністю;
  • постійний супровід лікаря, індивідуальний підхід до лікування;
  • 97% гарантії одужання;
  • зручний час відвідування занять на вибір пацієнта (клініка працює без вихідних).

Що лікують лікарі «Eurospine»:

• мігрень, головний біль;
  • міжхребцеву грижу;
  • артроз;
  • остеохондроз;
  • біль в спині, плечі, лікті, куприку, попереку, коліні, шиї, стопі, тазостегновому суглобі, між лопатками;
  • утиск сідничного нерва;

Програми лікування в «Eurospine»:

• «Для дітей і підлітків» з 6-ти років;
  • "Для вагітних";
  • «Для дорослих»;
  • «Для людей похилого віку».

Устаткування «Eurospine»

У клініці «Eurospine» на Святошино використовуються вертебрологічні тренажери, результат лікування на яких помітний вже після першого сеансу.

Катерина 22 Березень 2024
Все сподобалося, дякую.
Олексій 06 Лютий 2024
Нормально все пройшло. Але мені виписали процедури, є таке побажання. Не сподобалося що мене ставлять в рамки у клініці, давлять на мою жадібність, типу якщо оплачуєш зараз і оприділяєшся буде знижка, а якщо ні тоді ціна буде інша. Мені це дуже не сподобалося, я проти такої системи.
Владислав 13 Січень 2024
Сподобалась клініка.
Кирило 06 Грудень 2023
 Сподобалось у клініці. Нормально, чисто, персонал привітний. Все відбулося добре.
Катерина 25 Жовтень 2023
В цю клініку більше не звернуся і нікому не буду радити.
Філії мережі
Все клініки