Клініка Eurospine (Євроспайн) на Святошино

Медичний центр
Вертебрологія, Кінезітерапія, Масаж, Неврологія, Ортопедія, Реабілітологія, Травматологія ще

Центр хребта «Eurospine Україна» пропонує пацієнтам ефективне лікування захворювань хребта за однією з найефективніших терапевтичних методик, визнаної у всьому світі. Для лікування спини в «Eurospine Україна» використовуються сучасні вертебрологічному тренажери, під пацієнта розробляється індивідуальний режим занять з урахуванням проблеми, з якою він прийшов в центр. За весь свій час роботи «Eurospine» допоміг тисячам пацієнтів позбутися проблем з хребтом ще

• Сб-Нд: 8:00-20:00

пр. Перемоги, 104 б. На карті

Святошинський , м.Святошин

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клініка «Eurospine» на Святошино - це центр хребта, де проводиться лікування таких захворювань, як остеохондроз, артроз, сколіоз, люмбаго, плоскостопість, грижа Шморля, спондильоз, невралгія, торакалгий і ін. Вертебрологічному тренажери, які використовуються в медичному центрі, дають гарантію найскорішого одужання усім пацієнтам, які звертаються з різними проблемами. Під кожного клієнта розробляється індивідуальна схема лікування з урахуванням його стану здоров'я, що є максимально ефективним методом лікування.

У клініці проводиться лікування вагітних, літніх людей, а також дітей від 6-ти років, для чого фахівцями розроблені спеціальні програми з урахуванням віку пацієнтів та стану здоров'я.

Переваги лікування в «Eurospine»:

• унікальна методика лікування, яка характеризується високою результативністю;
  • постійний супровід лікаря, індивідуальний підхід до лікування;
  • 97% гарантії одужання;
  • зручний час відвідування занять на вибір пацієнта (клініка працює без вихідних).

Що лікують лікарі «Eurospine»:

• мігрень, головний біль;
  • міжхребцеву грижу;
  • артроз;
  • остеохондроз;
  • біль в спині, плечі, лікті, куприку, попереку, коліні, шиї, стопі, тазостегновому суглобі, між лопатками;
  • утиск сідничного нерва;

Програми лікування в «Eurospine»:

• «Для дітей і підлітків» з 6-ти років;
  • "Для вагітних";
  • «Для дорослих»;
  • «Для людей похилого віку».

Устаткування «Eurospine»

У клініці «Eurospine» на Святошино використовуються вертебрологічні тренажери, результат лікування на яких помітний вже після першого сеансу.

В клініці дуже комфортно та швидке обслуговування, та все в деталі розповіли.

Ирина , 14.11.2020

Заболотная Виктория Анатолиевна. Доктор — чудесная! Очень добрая, тактичная и внимательная. Умеет выслушать. И чувствуется, что она искренне сопереживает. Для меня это было самым важным! А вообще, этот визит стал для меня неожиданным подарком! Я давно хотела попасть к неврологу. И когда увидела акцию на бесплатный прием, даже не ожидала, что получу такую шикарную консультацию. Мне уделили очень много времени. Доктор меня: внимательно выслушала, ответила на все мои вопросы, осмотрела, сделал снимки, дала рекомендация, назначила обследование. Я очень благодарна данному доктору! У меня такое ощущение, что я не только у невролога, но еще и у психолога побывала!

Александра, 10.11.2020

Небольшая, хорошая клиника. Оборудованный кабинет физиотерапии.

Александр, 31.10.2020

Хочу порекомендовать клинику "Евроспайн". Недавно столкнулись с тем, что в Бердянске очень тяжело найти хороших специалистов, для людей с проблемами позвоночника, особенно для детей. В клинике "Евроспайн" работают опытные специалисты, отзывчивые люди. Моему ребенку понравились массажи и занятия на тренажерах. Спина стала ровнее. Отличная клиника, всем рекомендую!

Морозова Олеся, 28.10.2020

Хочу подякувати центру спини «Eurospine» за свою здорову спину, чесно і без перебільшень. Проходила курс лікування (з діагнозом остеохондроз хребта)- 30 занять на тренажерах та 20 сеансів масажу. Щиро дякую спеціалістам центру на Святошино (масажистам та реабілітологам) за терпіння та уважність до кожного пацієнта. Бажаю усім бути здоровими!!!

Оксана Гринішена, 27.10.2020
Дивитися всі відгуки