Eurospine (Євроспайн) на Оболоні

Eurospine (Євроспайн) на Оболоні

add_box Масаж Неврологія Ортопедія Травматологія Реабілітологія Кінезітерапія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 21:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 20:00
проспект Героїв Сталінграда, 18Ана карті
Подільський м.Мінська

Центр хребта «Eurospine» на м. Осокорки надає послуги кваліфікованих лікарів, які спеціалізуються на лікуванні пацієнтів з патологіями хребта. Для цього вони використовують лікувальну методику, здійснювану лікарями у всьому світі за допомогою сучасних вертебрологічному тренажерів (дають високу гарантію одужання: вже після першого сеансу помітний результат лікування). Крім того, методика зарекомендувала себе як одна з найбільш дієвих і результативних.

Враховується проблема кожного окремого пацієнта, після чого лікар в обов'язковому порядку підбирає індивідуальну схему вправ і занять. Окрема увага приділяється антропометричним даним і фізіологічного стану пацієнта.

У клініці діють такі програми лікування, як «Для дітей і підлітків», «Для дорослих», «Для людей похилого віку» та ін.

Переваги «Eurospine»:

• 97% гарантії одужання;
  • унікальна методика лікування, результати якої доведені величезною кількістю пацієнтів, які пройшли терапію;
  • індивідуальний розклад занять;
  • -який зручний час відвідування клініки;
  • індивідуальний підхід;
  • постійний супровід лікаря.

Проблеми з хребтом, які лікують у центрі хребта «Eurospine» на м. Осокорки:

• остеохондроз;
  • протрузія міжхребцевого диска;
  • артроз;
  • цервікалгія, церкікоторакалгія, цервікобрахіалгіі, цервікокраніалгія;
  • торакалгія, міжреберна невралгія;
  • міжхребцева грижа;
  • сколіоз і кіфосколіоз;
  • люмбаго, люмбоишиалгия;
  • радикуліт, біль у нижній частині спини;
  • запалення сідничного нерва;
  • грижа Шморля;
  • спондилез і спондилоартроз;
  • хвороба Бехтерева (як допоміжного лікування);
  • синдром грушоподібної м'язи;
  • плоскостопість.
Деріка 08 Березень 2024
Мене просто хотіли обдурити у цій клініці. Я хотіла навіть викликати поліцію у цю клініку. Хотіли просто виманити мої гроші, не пояснювали нічого. Я дуже незадоволена цією клінікою, нікому її не рекомендую.
Олена 16 Лютий 2024
 Сподобалася клініка. Все добре було. Привітний персонал, запропонували водичку, в самій клініці було тепло та зручно. На рецепції  була хороша, приємна, уважна дівчина.
Юлія 06 Січень 2024
Все супер пройшло.
Вадим 21 Липень 2023
Візитом залишився задоволеним.
Ганна 16 Березень 2021
В клініці немає індивідуального підходу до пацієнтів, я побачила, що їм головне захопити будь-яким чином, навіть жахами, які вони розповідають про твій стан здоров'я аби людина до них приходила в майбутньому.Це мені не сподобалось, тому оцінку ставлю не п'ять, а чотири.
Відповідь клініки 30 Червень 2021
Шановна Ганно, вперше за 8 років роботи стикаємося з подібним відгуком. Абсолютно переконані, що лікарі з вищою медичною освітою не мають мети лякати пацієнтів. Іноді пацієнти дуже вразливі або чутливо відносяться до поставленого діагнозу, особливо якщо він не простий. Дякуємо за коментар, проведемо додаткову роботу з усіма нашими фахівцями, щоб були більш м'якше, а Вас запрошуємо на консультацію до іншого фахівця для проведення повторної консультації та отримання роз'яснень в більш м'якому форматі для Вас. Чекємо на Вас в нашому центрі)
Філії мережі
Все клініки