Eurospine (Євроспайн) на Бальзака

Відгуки про клініку Eurospine (Євроспайн) на Бальзака

add_box Масаж Неврологія Ортопедія Травматологія Реабілітологія Кінезітерапія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 21:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 20:00
вул. Оноре де Бальзака 55 бна карті
Деснянський м.Дарниця м.Чернігівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
53 відгуки
Лілія 06 Квітень 2024
Дуже все сподобалося.Клініка комфортно та зручна.
Єлизавета 23 Лютий 2024
Петреченко Оксана Олександрівна - гарний спеціаліст, все гарно розказала, приділила достатньо часу, тому я задоволена. Клініка хороша, зауважень не було до персоналу
Лідія 29 Грудень 2023
Все пройшло супер.
Наталя 06 Грудень 2023
Обслуговування на найвищому рівні, все гарно пояснили, розповіли. Молодці!
Виктор 01 Листопад 2021
У клініці немає роздягальні з людиною, яка могла б доглянути за речами, там на вході (біля самих вхідних дверей) стоїть спільна шафа, куди вішають свій верхній одяг усі відвідувачі, і коли йдеш на інший поверх, твої речі залишаються зовсім без нагляду - приходь, вибирай що сподобається, ні хто і не помітить! А так у решті клініка нічого, нормальна, мені сподобалась.
Юлія 25 Травень 2020
В клініці дуже комфортно та доброзичливий персонал.
Елеонора 18 Травень 2020
Запис, прийом, спілкування - все на вищому рівні, як і має бути. Єдине, що хотілося б іще, - отримувати смс чи лист на пошту з нагадуванням. Я не отримала. А люди ж можуть і забути про дату і час прийому.
Любовь 13 Травень 2020
Внимательная девочка на рецепции. Доктор замечательный, уделил внимание.
Светлана 25 Березень 2020
Сподобалось обслуговування, там сам масаж.
Людмила 31 Січень 2020
Все прекрасно было. Массажист был хороший. Единственно, что мой массаж длился двадцать минут, а не пол часа, как говорили.
Відповідь клініки 30 Червень 2021
Людмила, ми дуже вдячні за Ваш відгук і за Ваші зауваження будемо над цим працювати. Дякую, що допомагаєте нам ставати кращими для пацієнтів. Чекаємо на наших сеансах та бажаємо здоров'я! З повагою, Центр хребта «Eurospine».
5 6 chevron_right
Філії мережі