Eurospine (Евроспайн) на Бальзака

Отзывы о клинике Eurospine (Евроспайн) на Бальзака

add_box Массаж Неврология Ортопедия Травматология Реабилитология Кинезитерапия ... еще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 21:00 access_time_filled сб - вс : 9:00 - 20:00
ул. Оноре де Бальзака 55 б, 2 эт.на карте
Деснянский м.Дарница м.Черниговская
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
52 отзыва
Єлизавета 23 Февраль 2024
Петреченко Оксана Олександрівна - гарний спеціаліст, все гарно розказала, приділила достатньо часу, тому я задоволена. Клініка хороша, зауважень не було до персоналу
Лідія 29 Декабрь 2023
Все пройшло супер.
Наталя 06 Декабрь 2023
Обслуговування на найвищому рівні, все гарно пояснили, розповіли. Молодці!
Виктор 01 Ноябрь 2021
У клініці немає роздягальні з людиною, яка могла б доглянути за речами, там на вході (біля самих вхідних дверей) стоїть спільна шафа, куди вішають свій верхній одяг усі відвідувачі, і коли йдеш на інший поверх, твої речі залишаються зовсім без нагляду - приходь, вибирай що сподобається, ні хто і не помітить! А так у решті клініка нічого, нормальна, мені сподобалась.
Юлія 25 Май 2020
В клініці дуже комфортно та доброзичливий персонал.
Елеонора 18 Май 2020
Запис, прийом, спілкування - все на вищому рівні, як і має бути. Єдине, що хотілося б іще, - отримувати смс чи лист на пошту з нагадуванням. Я не отримала. А люди ж можуть і забути про дату і час прийому.
Любовь 13 Май 2020
Внимательная девочка на рецепции. Доктор замечательный, уделил внимание.
Светлана 25 Март 2020
Сподобалось обслуговування, там сам масаж.
Людмила 31 Январь 2020
Все прекрасно было. Массажист был хороший. Единственно, что мой массаж длился двадцать минут, а не пол часа, как говорили.
Ответ клиники 30 Июнь 2021
Людмила, ми дуже вдячні за Ваш відгук і за Ваші зауваження будемо над цим працювати. Дякую, що допомагаєте нам ставати кращими для пацієнтів. Чекаємо на наших сеансах та бажаємо здоров'я! З повагою, Центр хребта «Eurospine».
Виктория 23 Январь 2020
В клинике все хорошо, все приветливые, персонал отличный и массажист хороший.
Ответ клиники 30 Июнь 2021
Вікторія, спасибі за Ваш відгук. Дякуємо Вам, що знайшли час поділитися враженням про роботу нашої клініки З повагою, Центр хребта «Eurospine».
5 6 chevron_right
Филиалы сети