Eurospine (Евроспайн) на Оболони

Eurospine (Евроспайн) на Оболони

add_box Массаж Неврология Ортопедия Травматология Реабилитология Кинезитерапия ... еще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 21:00 access_time_filled сб - вс : 8:00 - 20:00
проспект Героев Сталинграда, 18Ана карте
Подольский м.Минская

Центр позвоночника «Eurospine» на м. Осокорки предоставляет услуги квалифицированных врачей, которые специализируются на лечении пациентов с патологиями позвоночника. Для этого они используют лечебную методику, осуществляемую врачами во всем мире с помощью современных вертебрологических тренажеров (дают высокую гарантию выздоровления: уже после первого сеанса заметен результат лечения). Кроме того, методика зарекомендовала себя как одна из наиболее действенных и результативных.

Учитывается проблема каждого отдельного пациента, после чего врач в обязательном порядке подбирает индивидуальную схему упражнений и занятий. Отдельное внимание уделяется антропометрическим данным и физиологическому состоянию пациента.

В клинике действуют такие программы лечения, как «Для детей и подростков», «Для взрослых», «Для пожилых людей» и др.

Преимущества «Eurospine»:

• 97% гарантии выздоровления;
  • уникальная методика лечения, результаты которой доказаны огромным количеством пациентов, прошедших терапию;
  • индивидуальное расписание занятий;
  • удобное время посещения клиники;
  • индивидуальный подход;
  • постоянное сопровождение врача.

Проблемы с позвоночником, которые лечат в центре позвоночника «Eurospine» на м. Осокорки:

• остеохондроз;
  • протрузия межпозвонкового диска;
  • артроз;
  • цервикалгия, церкикоторакалгия, цервикобрахиалгия, цервикокраниалгия;
  • торакалгия, межреберная невралгия;
  • межпозвонковая грыжа;
  • сколиоз и кифосколиоз;
  • люмбаго, люмбоишиалгия;
  • радикулит, боль в нижней части спины;
  • воспаление седалищного нерва;
  • грыжа Шморля;
  • спондилез и спондилоартроз;
  • болезнь Бехтерева (как вспомогательного лечения);
  • синдром грушевидной мышцы;
  • плоскостопие.
Ганна 16 Март 2021
В клініці немає індивідуального підходу до пацієнтів, я побачила, що їм головне захопити будь-яким чином, навіть жахами, які вони розповідають про твій стан здоров'я аби людина до них приходила в майбутньому.Це мені не сподобалось, тому оцінку ставлю не п'ять, а чотири.
Ответ клиники 30 Июнь 2021
Шановна Ганно, вперше за 8 років роботи стикаємося з подібним відгуком. Абсолютно переконані, що лікарі з вищою медичною освітою не мають мети лякати пацієнтів. Іноді пацієнти дуже вразливі або чутливо відносяться до поставленого діагнозу, особливо якщо він не простий. Дякуємо за коментар, проведемо додаткову роботу з усіма нашими фахівцями, щоб були більш м'якше, а Вас запрошуємо на консультацію до іншого фахівця для проведення повторної консультації та отримання роз'яснень в більш м'якому форматі для Вас. Чекємо на Вас в нашому центрі)
Анастасия 03 Март 2021
В клинике приветливый персонал, чисто и уютно. Пришла в назначенное время и сразу попала на прием, ждать не пришлось. Все, как и должно быть) Впечатления от клиники положительные. Спасибо)
Ответ клиники 30 Июнь 2021
Анастасия, спасибо за ваш отзыв и высокую оценку работы клинике. Раде вас удовлетворило обращение к нашему врачу. Здоровья вам и вашим родным.
Александр 23 Февраль 2021
Мені навіщось додатково попросили ще раз зробити МРТ, цей самий що у мене вже є, доволі свіжий! Але вони чомусь хотіли новий. При чому, мені це вже сказали на рецепції після прийому, коли продавали свою програму реабілітації. Крім того, щоб записатися до них на курс масажу та розтяжок, їх рекомендація була проходити ще і платити гроші! Це все єдине, що я від них почув! В принципі, хлопці та дівчата в клініці не погані, всі клієнтоорієнтовані. Але мені не зовсім імпонував їх підхід.
Лука 04 Февраль 2021
По суті в клініці мені продавали заняття в тренажерному комплексі. Мене здивувало що коли я оплачувала консультацію у чеку було сказано що я сплачую за тренажерний зал. Мене засмутила така дивна розбіжність. Це виходить не клініка, а тренажерний зал. Я коли прихожу до лікаря я розраховую на консультацію лікаря, а не позайматись у тренажерному залі. Ніби то і відповідальності немає. Поставили діагноз,  а ви прийшли в тренажерний зал, що ви очікуєте?.Тут по суті якась організація роботи. Я очікую що це як мінімум відповідальність лікаря. Не просто поговорити про справи, а що поставить діагноз спеціаліст, а не тренер. Я не можу на 100% покладатись на цей результат. Там немає ніякої відповідальності по цім папірцям що мені дали. Будь-хто таке може написати на такому папірці. В будь-якому випадку буду звертатись ще до одного лікаря. До такої структури нема довіри.
Ответ клиники 30 Июнь 2021
Лука, дякуємо за зауваження, дійсно звернули увагу що на нашому чеку вказано тренажерний зал, проте таку комбінацію букв видала система банку який надає нам послуги з прийому платежів. У будь-якій філії для пацієнтів - розташован куточок споживача ,де знаходиться оригінал нашої ліцензії. Також в доступному місці розміщені дипломи про вищу медичну освіту наших фахівців які підтверджують їх кваліфікацію. Ми не приховуємо цю інформацію, а більш того з кожним пацієнтом ми укладаємо офіційний договір перед оплатою процедур. Ви можете бути впевнені, що в нашому центрі можете отримати якісні процедури, а також будь-яку документацію для вирішення будь-яких суперечок. Очікуємо Вас в нашому центрі)
Олег 12 Декабрь 2020
Мені сподобалася консультація. Те що я хотів почути, почув. Все добре.
Ответ клиники 30 Июнь 2021
Олег, Щиро вдячні за відгук!
Филиалы сети
Все клиники