Eurospine (Євроспайн) на м. Осокорки

Eurospine (Євроспайн) на м. Осокорки

add_box Масаж Неврологія Ортопедія Травматологія Реабілітологія Кінезітерапія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 21:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 20:00
пр. Н. Бажана, 12на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки

Центр хребта «Eurospine» на м. Осокорки надає послуги кваліфікованих лікарів, які спеціалізуються на лікуванні пацієнтів з патологіями хребта. Для цього вони використовують лікувальну методику, здійснювану лікарями у всьому світі за допомогою сучасних вертебрологічному тренажерів (дають високу гарантію одужання: вже після першого сеансу помітний результат лікування). Крім того, методика зарекомендувала себе як одна з найбільш дієвих і результативних.

Враховується проблема кожного окремого пацієнта, після чого лікар в обов'язковому порядку підбирає індивідуальну схему вправ і занять. Окрема увага приділяється антропометричним даним і фізіологічного стану пацієнта.

У клініці діють такі програми лікування, як «Для дітей і підлітків», «Для дорослих», «Для людей похилого віку» та ін.

Переваги «Eurospine»:

• 97% гарантії одужання;
  • унікальна методика лікування, результати якої доведені величезною кількістю пацієнтів, які пройшли терапію;
  • індивідуальний розклад занять;
  • -який зручний час відвідування клініки;
  • індивідуальний підхід;
  • постійний супровід лікаря.

Проблеми з хребтом, які лікують у центрі хребта «Eurospine» на м. Осокорки:

• остеохондроз;
  • протрузія міжхребцевого диска;
  • артроз;
  • цервікалгія, церкікоторакалгія, цервікобрахіалгіі, цервікокраніалгія;
  • торакалгія, міжреберна невралгія;
  • міжхребцева грижа;
  • сколіоз і кіфосколіоз;
  • люмбаго, люмбоишиалгия;
  • радикуліт, біль у нижній частині спини;
  • запалення сідничного нерва;
  • грижа Шморля;
  • спондилез і спондилоартроз;
  • хвороба Бехтерева (як допоміжного лікування);
  • синдром грушоподібної м'язи;
  • плоскостопість.
Інна 11 Червень 2024
Все сподобалося в клініці, все було добре, дякую.
Віталій 14 Травень 2024
Хороша клініка, зауважень не було, все чудово
Вікторія 11 Травень 2024
Середа Руслан Вікторович - дійсно хороший спеціаліст, фаховий лікар. Дуже мені допоміг. Видно що лікар добре знає свою справу.Сама клініка дуже мені сподобалася.
Олена 11 Травень 2024
Я дуже вдячна! Лікар, Середа Руслан Вікторович, дуже уважний, ставиться з повагою, дав багато порад. Лікар, як спеціаліст, мені дуже підійшов, тому що я в цьому напрямку працювала, отримала задоволення.
Татьяна 29 Березень 2024
Клініка сподобалася, все було добре, планую в клініку звертатися ще
Філії мережі
Все клініки