Клініка Eurospine (Євроспайн) на м. Осокорки

Медичний центр
Вертебрологія, Кінезітерапія, Масаж, Неврологія, Ортопедія, Реабілітологія, Травматологія ще

Центр хребта «Eurospine Україна» пропонує пацієнтам ефективне лікування захворювань хребта за однією з найефективніших терапевтичних методик, визнаної у всьому світі. Для лікування спини в «Eurospine Україна» використовуються сучасні вертебрологічному тренажери, під пацієнта розробляється індивідуальний режим занять з урахуванням проблеми, з якою він прийшов в центр. За весь свій час роботи «Eurospine» допоміг тисячам пацієнтів позбутися проблем з хребтом ще

• Сб-Нд: 8:00-20:00

пр. Н. Бажана, 12. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Центр хребта «Eurospine» на м. Осокорки надає послуги кваліфікованих лікарів, які спеціалізуються на лікуванні пацієнтів з патологіями хребта. Для цього вони використовують лікувальну методику, здійснювану лікарями у всьому світі за допомогою сучасних вертебрологічному тренажерів (дають високу гарантію одужання: вже після першого сеансу помітний результат лікування). Крім того, методика зарекомендувала себе як одна з найбільш дієвих і результативних.

Враховується проблема кожного окремого пацієнта, після чого лікар в обов'язковому порядку підбирає індивідуальну схему вправ і занять. Окрема увага приділяється антропометричним даним і фізіологічного стану пацієнта.

У клініці діють такі програми лікування, як «Для дітей і підлітків», «Для дорослих», «Для людей похилого віку» та ін.

Переваги «Eurospine»:

• 97% гарантії одужання;
  • унікальна методика лікування, результати якої доведені величезною кількістю пацієнтів, які пройшли терапію;
  • індивідуальний розклад занять;
  • -який зручний час відвідування клініки;
  • індивідуальний підхід;
  • постійний супровід лікаря.

Проблеми з хребтом, які лікують у центрі хребта «Eurospine» на м. Осокорки:

• остеохондроз;
  • протрузія міжхребцевого диска;
  • артроз;
  • цервікалгія, церкікоторакалгія, цервікобрахіалгіі, цервікокраніалгія;
  • торакалгія, міжреберна невралгія;
  • міжхребцева грижа;
  • сколіоз і кіфосколіоз;
  • люмбаго, люмбоишиалгия;
  • радикуліт, біль у нижній частині спини;
  • запалення сідничного нерва;
  • грижа Шморля;
  • спондилез і спондилоартроз;
  • хвороба Бехтерева (як допоміжного лікування);
  • синдром грушоподібної м'язи;
  • плоскостопість.

Сличная Галина Михайловна хороший и квалифицированный специалист. Все в подробно рассказала и объяснила. Всем осталась довольна

Вікторія, 09.12.2020
Ответ клиники
Вікторія, Центр хребта "Євроспайн" дуже вдячний Вам, за відгук! Чекаємо на наших сеансах та бажаємо здоров'я! З повагою, Центр хребта «Eurospine».
19.07.2021

Была в клинике на Осокорках. Приветливый персонал. Ходила к врачу Щербина Давид Владимирович-невропатолог. Очень доступно объясняет, на все вопросы отвечает. И вообще легкий в общении, что немаловажно для контакта с доктором. Посещением осталась довольна. А результат будет видно позже. Планирую пройти курс массажей в клинике.

Диана, 18.05.2020
Ответ клиники
Діана, щиро дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що високий сервіс обслуговування виправдав Ваші сподівання. Будемо раді Вас бачити на наших сеансах! З повагою, Центр хребта «Eurospine».
19.07.2021

Все было быстро тепло и уютно, сделали профессионально массаж. Остался очень доволен.

Сергей, 10.02.2020

Очень хорошо и качественно сделали мне массаж, после этой процедуры мне стало намного лучше. Рекомендую

Арсен , 10.02.2020
Ответ клиники
Арсен, спасибо за положительный отзыв!
19.07.2021

Очень хорошо и качественно сделали массаж, все подробно рассказали и объяснили по моей проблеме. Меня все устроило

Егор, 03.02.2020
Дивитися всі відгуки