Клініка Eurospine (Євроспайн) на Бальзака

Медичний центр
Вертебрологія, Кінезітерапія, Масаж, Неврологія, Ортопедія, Реабілітологія, Травматологія ще

Центр хребта «Eurospine Україна» пропонує пацієнтам ефективне лікування захворювань хребта за однією з найефективніших терапевтичних методик, визнаної у всьому світі. Для лікування спини в «Eurospine Україна» використовуються сучасні вертебрологічному тренажери, під пацієнта розробляється індивідуальний режим занять з урахуванням проблеми, з якою він прийшов в центр. За весь свій час роботи «Eurospine» допоміг тисячам пацієнтів позбутися проблем з хребтом ще

• Сб-Нд: 9:00-20:00

вул. Оноре де Бальзака 55 б. На карті

Деснянський , м.Дарниця, м.Чернігівська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Центр хребта «Eurospine Україна» на Бальзака надає послуги висококваліфікованих лікарів, які спеціалізуються на лікуванні хвороб хребта. Для цього в клініці використовуються вертебрологічному тренажери останнього покоління, режим занять на яких розробляється індивідуально для кожного пацієнта. Протягом усього періоду лікування пацієнта супроводжує лікар реабілітолог з метою прискорити процес одужання. І якщо мануальна терапія і медикаментозне лікування дають короткочасний ефект, то метод, який використовується в «Eurospine», дозволяє насолоджуватися здоров'ям спини протягом максимально тривалого часу.

У «Eurospine» на Бальзака проводиться лікування дітей від 6-ти років, вагітних, дорослих і літніх людей, для чого створені спеціальні програми. Для них були об'єднані консультації лікарів, обстеження і лікувальні процедури.

Хвороби, лікування яких проводиться в центрі хребта «Eurospine» на Бальзака:

• остеохондроз;
  • спондилоартроз і спондильоз;
  • артроз;
  • міжхребцева грижа (грижа міжхребцевого диска);
  • сколіоз і кіфосколіоз;
  • торакалгія, міжреберна невралгія;
  • люмбаго, люмбалгія, люмбоишиалгия;
  • хвороба Шейермана-Мау;
  • біль в нижній частині спини, радикуліт;
  • запалення сідничного нерва;
  • протрузія міжхребцевого диска;
  • синдром грушоподібної м'язи;
  • цервікобрахіалгіі, цервікалгія, церкікоторакалгія, цервікокраніалгія;
  • плоскостопість;
  • грижа Шморля;
  • хвороба Бехтерева та ін.

Устаткування «Eurospine»

У клініці використовуються вертебрологічному тренажери останнього покоління, які спільно з високим професіоналізмом лікарів дають 97% гарантії одужання. Результат лікування помітний вже після першого сеансу.

Звернутися в клініку можна в будь-який день тижня, в тому числі в суботу та неділю, де фахівці зроблять все для того, щоб хребет перестав приносити дискомфорт і гострий біль!

В клініці дуже комфортно та доброзичливий персонал.

Юлія, 25.05.2020

Запис, прийом, спілкування - все на вищому рівні, як і має бути. Єдине, що хотілося б іще, - отримувати смс чи лист на пошту з нагадуванням. Я не отримала. А люди ж можуть і забути про дату і час прийому.

Елеонора, 18.05.2020

Внимательная девочка на рецепции. Доктор замечательный, уделил внимание.

Любовь, 13.05.2020

Сподобалось обслуговування, там сам масаж.

Светлана, 25.03.2020

Все прекрасно было. Массажист был хороший. Единственно, что мой массаж длился двадцать минут, а не пол часа, как говорили.

Людмила, 31.01.2020
Ответ клиники
Людмила, ми дуже вдячні за Ваш відгук і за Ваші зауваження будемо над цим працювати. Дякую, що допомагаєте нам ставати кращими для пацієнтів. Чекаємо на наших сеансах та бажаємо здоров'я! З повагою, Центр хребта «Eurospine».
30.06.2021
Дивитися всі відгуки