Житомир
Центр відновлення зору

Центр відновлення зору

Офтальмологична клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Центр відновлення зору - медичний заклад, офтальмологічного напрямку надання допомоги, для дітей та дорослих. Фахівці центру дотримуються світових стандартів діагностики та лікування, мають багаторічний досвід надання високоякісної медичної допомоги та тисячі вдячних клієнтів.
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
м. Житомир, вул. Вітрука 6-Бна карті
Королевський

Дбати про здоров'я краще з дитинства. Саме у цей період життя варто уважно ставитися до будь-яких симптомів та "дзвіночків" про майбутні проблеми.

Одним із найважливіших органів сприйняття людиною світу є зір. Діагностувати проблеми, почати лікування та профілактику проблем із зором краще з дитинства.

"Центр відновлення зору" допомагає зберегти здоровий зір з дитинства до самої старості.

У нас ви можете зробити такі обстеження:

• Визначення гостроти зору,
  • авторефрактометрію,
  • визначення внутрішньоочного тиску,
  • огляд очного дна,
  • біомікроскопію.

Кваліфіковані лікарі призначать лікування згідно стандартів та протоколів, підберуть окуляри або контактну корекцію, навчать користуватися контактними лінзами, проведуть зондування та промивання слізних каналів у немовлят, та підберуть апаратне лікування.

Прийом ведуть кваліфіковані дорослі та дитячі лікарі – офтальмологи та неврологи з великим досвідом роботи.

Діагностика та апаратне лікування проводиться на сучасному обладнанні.

У нас можна підібрати та замовити окуляри. Завжди в наявності широкий вибір оправ, футлярів та аксесуарів, контактні лінзи та засоби догляду, сонцезахисні окуляри.

Ярослава-Марія 21 Травень 2024
Клініка сподобалася, замовила окуляри. Рекомендую!
Любов 11 Квітень 2024
Клініка сподобалася, дуже затишна. Надалі будемо звертатися в клініку
Андрій 04 Квітень 2024
В клініку зверталися вже другий раз, нас все влаштовує і нам все подобається. Лікар, Юкаш Юлія Сергійович, хороший спеціаліст, зверталися на повторний прийом. Клініка хороша, привітний персонал
Марина 27 Березень 2024
Дуже сподобалася ця клініка. У клініці дуже хороший, привітний, уважний персонал, сама клініка досить зручна та комфортна. Тільки хороше враження залишилося від цієї клініки.
Марія 26 Березень 2024
Сподобалось відношення до пацієнта.