Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог, Акушер-гінеколог Загороднюк Оксана  Сергіївна на Doc.ua

Загороднюк Оксана Сергіївна

Лікар другої категорії
10 років досвіду
Дорослі
Акушер-гінеколог другої категорії кваліфікується на діагностиці та терапії захворювань репродуктивної системи, проводить УЗ-дослідження органів малого тазу, кольпоскопію та корекцію гормональних розладів, допомогає відновити та підтримувати жіноче здоров'я, надає послуги з супроводження вагітності
Медичний центр "Інститут планування сім'ї" (IPF)
ул. Пирогова, 10на карті
Староміський
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Брала участь у програмі «Мозаїка батьківства» на ТВ-каналі «Надія» у якості експерта (теми «Раннє статеве життя», «Порушення менструального циклу»)

Освіта

• Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа» (2007)
  • Інтернатура на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» (2010)

Курси

• ТУ «Кольпоскопія» (2010)
  • ТУ «Репродуктивна ендокринологія» (2012)
  • «Сучасні аспекти планування сім’ї» (2013)
  • «Ультразвукова діагностика» (2013)
  • Присвоєння другої категорії за спеціальностю «Акушерство та гінекологія» (2013)
  • ТУ «УЗ-ехоскопія в акушерстві і гінекології» (2014)
  • «Ехокардіографія плода» (2015)

Виконувані процедури

• Ехокардіографія плода

Перевірені відгуки про лікаря

105 Відгуки
Надя 31 Січень 2022
Лікар мені дуже сподобався, зауважень не було, всю інформацію почула, отримала всі відповіді
Віта 17 Грудень 2021
Чудовий лікар, кваліфікований. Дуже приємна людина.
Лариса 25 Червень 2021
Хочу подякувати Оксані Сергіївні за дуже уважне ставлення. У лікаря вже не перший раз. Лікар чудовий, чуйний, професійний.
Марина 12 Січень 2021
Гарний фахівець, привітна та приємна в спілкуванні. Рекомендую
Лілія 11 Січень 2021
Доктор очень приветливая, все четко и детально объяснила, все прошло в лучших условиях.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Вінниця