Вінниця
4.5
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Янюк Ольга Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Янюк Ольга Олександрівна

Лікар-гінеколог, УЗД-спеціаліст, автор численних медичних публікацій. Учасник закордонних та міжнародних конференцій. Проводить діагностику і лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, та інших запальних захворювань органів малого таза, патологічних виділень, порушення менструального циклу, синдрому полікістозних яєчників, патологій шийки матки, клімактеричних розладів, міоми матки, ендометріозу, кісти яєчників
4.5

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Направлено до клініки
Анна 07 Жовтень 2023
Лікар додатково зробила багато процедур і не попередила, я дізналась лише на ресепшен коли оплачувала. Я розраховувала на консультацію,  а якщо необхідно, то зробимо УЗД. Я не розраховувала на здачу аналізі без попередження
Наталія 23 Грудень 2022
Віктория 10 Серпень 2022
Людмила 19 Липень 2021
Я задоволена роботою Ольги Олександрівни. Велике їй дякую за чуйність, турботу, розуміння і за професіоналізм.

Всі лікарі Вінниця