Ендокринологи в Вінниці

Сьогодні, 4 Грудня
3.6
Лікар Ендокринолог Гуріна Наталія Іванівна на Doc.ua
Дорослі
Надає кваліфіковану високоспеціалізовану допомогу при порушеннях вуглеводного обміну (цукровий діабет 1 і 2 типу), підбір і коригування цукрознижаючої терапії, проводить обстеження та лікування хронічних ускладнень цукрового діабету, патології щитовидної залози, гіпатоламо-гіпофізарної системи (утворення гіпофіза, порушення гормону росту, гормональні зміни ).
Центр-В на вул. Космонавтів
ул. Космонавтов 53на карті
Замостянський
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Нд 04 Грудень Пн 05 Грудень Вт 06 Грудень keyboard_arrow_right
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Лікар Ендокринолог Легойда Олег Пилипович на Doc.ua
30 років досвіду
Дорослі
Олег Пилипович займається проведенням сучасної діагностики захворювань ендокринної системи. Індивідуально підбирає терапію для кожного пацієнта.
Статус
ул. Келецкая, 41на карті
Ленінський
Лікар Ендокринолог Нечипоренко Олена Петрівна на Doc.ua
19 років досвіду
Дорослі
Лікар спеціалізується на діагностиці патологій ендокрінного апарата, лікує вади та захворювання щитовидної та паращитовидних залоз, проводить обстеження, інтерпретує аналізи, призначає відповідну схему лікування
4.3
Лікар Ендокринолог Оначенко  Любов Степанівна на Doc.ua
14 років досвіду
Дорослі
Лікар ендокринолог займається діагностикою та лікуванням захворювань щитоподібної залози, цукрового діабету та його ускладнень, предіабету, патологій надниркових залоз, захворювань гіпофіза, ожиріння. Навчає підрахунку хлібних одиниць. Проводить корекцію і підбір дози інсулінотерапії
Євромед
Князей Кориатовичей,118на карті
Ленінський
3.7
Лікар Ендокринолог Іванчук Олександр Володимирович на Doc.ua
7 років досвіду
Дорослі
Спеціаліст з профілактики та корекції гормональних порушень. Займається лікуванням захворювань, що виникли на тлі зміненого гормонального фону.
3.3
Лікар Ендокринолог Іванчук Олександр Володимирович на Doc.ua
7 років досвіду
Дорослі
Олександр Володимирович - лікар-ендокринолог другої кваліфікаційної категорії. Проводить консультативний прийом, надає всебічну ендокринологічну лікарську допомогу, займається корекціями функції щитовидної залози.
3.2
Лікар Гінеколог, Ендокринолог, УЗД-фахівець Окаєвич Олена  на Doc.ua
Дорослі
Лікар-гінеколог, ендокринолог, проводить УЗ-діагностику в гінекології