Вінниця
Лікар Ендокринолог Оначенко  Любов Степанівна на Doc.ua

Відгуки про Оначенко Любов Степанівна

Лікар ендокринолог займається діагностикою та лікуванням захворювань щитоподібної залози, цукрового діабету та його ускладнень, предіабету, патологій надниркових залоз, захворювань гіпофіза, ожиріння. Навчає підрахунку хлібних одиниць. Проводить корекцію і підбір дози інсулінотерапії

Перевірені відгуки про лікаря 16 відгуків

Константин 14 Березень 2024
Лікарка хороший спеціаліст. Візитом залишився дуже задоволений
Людмила 05 Березень 2024
Кваліфікована та приємна в спілкуванні лікарка, отримала чудову консультацію, наразі планую обстеження за призначенням лікарки та повторний прийом, дякую.
Дарья 23 Січень 2024
Все сподобалось на візиті. Лікар все пояснила, все розказала. Добре все було.
Дар'я 11 Січень 2024
Сподобалась компетенція лікаря у моєму питанні.
Анна 04 Січень 2024
Полностью удовлетворена приемом. Доктор внимательная, отвечает на все вопросы,  которые интересуют.  Лишнюю и ненужную информацию не дает, компетентна в своем вопросе, замечаний не было
Мая 28 Грудень 2023
Лікар великий професіонал, знає свою справу, гарно ставиться до пацієнтів, тільки позитивні відгуки, абсолютно ніяких зауважень
Анатолій 09 Листопад 2023
Все пройшло чудово. Лікар уважна, відповіла на усі запитання, виписала дієве лікування.
Віра 09 Листопад 2023
Високий професіоналізм, гарне сталення до пацієнтів. Отримала відповіді на свої запитання. Залишилась задоволеною.
Лариса 02 Листопад 2023
Лікарка професіонал своєї справи, все чітко та зрозуміло пояснила, поставила діагноз, розповіла що робити далі та як краще робити. Я задоволена
Людмила 22 Серпень 2023

Всі лікарі Вінниця