Ужгород

Ендокринологи в Ужгороді

Лікар Ендокринолог Островська Тетяна Іванівна на Doc.ua
Тетяна Іванівна спеціалізується на виявленні та комплексному лікуванні ендокринологічних патологій.
«ОН Клінік Ужгород», медичний центр
вул. Д. Богуславського 4на карті
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
вт 07  трав.ср 08  трав.чт 09  трав.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Ендокринолог Костик  Наталія  Усейнівна на Doc.ua
«ОН Клінік Ужгород», медичний центр
вул. Д. Богуславського 4на карті
Консультація 500 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
вт 07  трав.ср 08  трав.чт 09  трав.keyboard_arrow_right
Лікар Терапевт, Ендокринолог Ліщинська Наталія Миколаївна на Doc.ua
Завжди буду рада допомогти в питаннях, пов’язаних із роботою вашої ендокринної системи: порушешення функції, або наявність вузлів та інших утворів у щитовидній залозі; в діагностиці та лікуванні цукрового діабету (як 1, так і 2 типів); сучасне лікування ожиріння (в супроводі із дієтотерапією та медикаментозним лікуванням); проблеми із порушенням менструального циклу, надмірного росту волосся, висипу на обличчі у жінок; підозра на захворювання наднирникових залоз, захворювань гіпоталамо-гіпофізарної системи. Своєю лікарською місією вважаю: керуватись лише доказовими принципами в діагностиці та лікуванні пацієнтів; постійно навчатись і вдосконалюватись, оскільки медицина і наука не стоїть на місці; завжди гуманно ставитись до своїх пацієнтів, надавати їм завжди повну, достовірну і перевірену інформацію про їхній стан здоров’я та лікування захворювань; розвінчувати «міфи» про медицину, доступно доносячи пацієнту правдиву інформацію. У 2019р. – закінчила медичний факультет в Ужгородському Національному Університеті. 2019-2021р. – проходила інтернатуру за спеціальності «Внутрішні хвороби» (терапія). В 2021р. – пройшла спеціалізацію «Ендокринологія» на базі Вінницького обласного ендокринологічного диспансеру.Неодноразово відвідувала всеукраїнські і декілька разів міжнародні конференції. Кожного дня я відкриваю для себе щось нове, моє навчання професії ніколи не зупиняється.
Лікар Ендокринолог Шушман Іванна Володимирівна на Doc.ua
Медичний центр «Medicover»