Львів
Med Space (Мед Спейс)

Med Space (Мед Спейс)

add_box Алергологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Надійний медичний простір, в основі якого зароджується культура здорового, щасливого та задоволеного пацієнта. Медичний центр працює з передовими медичними технологіями та застосовує унікальні мультидисциплінарні підходи. У клініці працюють лікарі-науковці та лікарі з досвідом більше 20 років. Команда лікарів працює у форматі консиліума для вибору тактики ведення пацієнта у складних клінічних випадках, через призму загального стану організму. Основні напрямки: судинна хірургія, урологія, діагностика повного спектру, поліклінічне відділення, яке налічує більше 20 спеціалістів різних напрямків.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Івана-Теодозія Куровця, 10на карті
Франківський

Med Space (Мед Спейс) - робить все можливе, щоб перевершити сподівання пацієнтів та надавати професійні послуги, в першу чергу зменшуючи біль, напругу, стрес, тривогу.

Команда судинних хірургів  медичного центру розробить для вас алгоритм діагностики і лікування різних судинних патологій на основі практичного та наукового досвіду. У Medspace  активно розширються методи хірургічної допомоги, які змінять життя і стануть для вас гарантом здоров’я.

Урологічне відділення допоможе у лікуванні багато захворювань, включаючи найпоширеніші:

• Сечокам’яну хворобу
  • Онкоурологію
  • Інфекції сечовидільних шляхів

Та інші захворювання і стани, які потребують своєчасної діагностики.

Напрямки  поліклінічного відділення Med Space (Мед Спейс):

• УЗД кістково-суглобової системи
  • Офтальмологія
  • Дерматологія
  • Аналізи

Діагностика та лікування широкого спектру гінекологічних захворювань спрямована на відновлення репродуктивного здоров’я пацієнтки. Медичний центр прагне, щоб кожна жінка знайшла свого лікаря у медичному просторі Medspace і змогла йому довірити найінтимніші питання.

Переваги медичного центру Med Space (Мед Спейс):

• Перше знайомство з клінікою відбувається на рецепції. Арт- акценти в інтер’єрі, ненав’язливі тони, смачна кава, аромат, красиве озеленення простору надихають та заспокоюють.

• Затишні кімнати пацієнтів не нагадують звичні палати. Простір, наповнений комфортними елементами: білосніжними халатами, сатиновою білизною, рушниками і кімнатним взуттям, ніжними букетними компліментами, водою у пляшках та книгами української класики.

• У розпорядження пацієнта входить естетичний, практичний санвузол з усіма необхідними речами для комфортного перебування.

• Операційні розроблені за світовими стандартами якості. Обладнані діагностичними апаратами останніх поколінь з дотриманням фундаментальних доктрин безпеки пацієнта.

MedSpace — клініка про здоров’я в комфорті!

Софія 24 Квітень 2024
Візит пройшов добре, прийняли вчасно. Від ендокринолога Капустинська, отримала необхідну допомогу.
Ірина 16 Квітень 2024
Клініка дуже хороша. У самій клініці дуже зручно, чисто та комфортно. Прийняли мене дуже гарно, я усім дуже задоволена.
Юрій 08 Квітень 2024
В клініці обслужили швидко, все було чітко, абсолютно ніяких зауважень
Павло 05 Квітень 2024
Хороша клініка, хороший прийом
Ольга 05 Квітень 2024
Клиника новая, замечаний к персоналу не было