Тернопіль
Шпиталь Шептицького в Тернополі

Шпиталь Шептицького в Тернополі

Госпіталь
add_box Дерматологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія Психіатрія Психологія ... ще
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Шпиталь Шептицького – ваша професійна клініка здоров’я та любові! Ми - унікальний медичний заклад, у якому з турботою та любов’ю підходимо до лікування кожного нашого пацієнта: чи то дорослих, чи то діток. Наш медичний заклад був заснований ще у 1903 році видатним українським благодійником митрополитом Андреєм Шептицьким. А сьогодні - Шпиталь це не просто лікарняна установа, а заклад, який надає амбулаторне та стаціонарне лікування, поєднуючи медичну та ментальну підтримку. Це саме той заклад, де Ви відчуватимете увагу та професійність від кожного працівника.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Б. Хмельницького, 23на карті
Без районов

На сьогодні наша клініка у Тернополі надає широкий спектр послуг за такими напрямами:

• сімейна медицина
  • виїзна діагностика
  • вакцинація
  • транспортування лежачих пацієнтів
  • 24/7 невідкладна медична допомога

А також: функціональна діагностика (ЕКГ, ЕХО, холтер), УЗД, лабораторні дослідження, оренда реабілітаційного обладнання.

Тож зустрінемось у професійній клініці здоров’я та любові!

Мирослава 08 Березень 2024
Все було супер, гарний та кваліфікований персонал, дякую.