Тернопіль
Оксфорд Медікал на Руській

Оксфорд Медікал на Руській

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр Оксфорд Медікал по вул. Руська в м. Тернопіль надає широкий спектр лікувальних і діагностичних послуг для дорослих та дітей. В клініці працюють лікарі з великим досвідом роботи, а сама клініка має найкраще медичне обладнання. У медичному центрі можна здати всі необхідні аналізи і пройти ультразвукову діагностику всіх органів.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Руська, 17на карті
Без районов

«Оксфорд Медікал на Руській» входить у найбільшу медичну мережу України з однойменною назвою і надає комплексні лікувальні та діагностичні послуги для дорослих і дітей.  Тут є всі умови для реалізації медичних послуг найвищої якості.  Лікарі клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, тим самим покращуючи якість своїх послуг.

«Оксфорд Медікал на Руській» надає послуги за такими напрямками:

• лабораторна діагностика
  • ультразвукова діагностика
  • хірургія
  • кардіологія

Досвідчені фахівці ультразвукової діагностики на високотехнологічному обладнанні клініки проводять всі необхідні дослідження максимально точно і в короткі терміни.

Також в клініці можна здати всі необхідні лабораторні аналізи для визначення точного діагнозу або контролю динаміки лікування.

Клініка «Оксфорд Медікал на Руській» має ряд переваг:

• чуйний персонал з великим досвідом профільної роботи;
  • конфіденційність отриманої інформації;
  • комфорт;
  • можливість пройти лабораторну діагностику не покидаючи медичний центр;
  • найкращий лікувальний і діагностичне обладнання;
  • доступні ціни на послуги.

Для постійних і нових клієнтів в клініці регулярно проходять акції на різні медичні послуги. Прийоми ведуться за попереднім записом, що позбавляє Вас від необхідності стояти в чергах.

Надія 12 Квітень 2024
Зручна, комфортна, гарна клініка. У клініці дуже ввічливі, кваліфіковані лікарі. Дуже добре було, все супер пройшло.
Максим 13 Березень 2024
Лікар Журавльов Віталій Юрійович чудовий фахівець, багато чого розповів корисного, порадив як діяти та які приймати ліки. Я задоволений візитом
Олександр 09 Березень 2024
Був на консультації в Семенина Руслана Омеляновича, візитом залишився задоволеним - виявився приємним, підказав лікування.
Сніжана 02 Лютий 2024
Бондар Тетяна Михайлівна дуже гарний фахівець. Рекомендую