Тернопіль
Оксфорд Медікал на просп. С. Бандери

Оксфорд Медікал на просп. С. Бандери

add_box Гастроентерологія Гінекологія Неврологія Офтальмологія Педіатрія Ревматологія ... ще
Медичний центр Оксфорд Медікал на просп. С. Бандери в м. Тернопіль надає широкий спектр лікувальних і діагностичних послуг для дорослих та дітей. В клініці працюють лікарі з великим досвідом роботи, а сама клініка має найкраще медичне обладнання. У медичному центрі можна здати всі необхідні аналізи і пройти ультразвукову діагностику всіх органів і систем організму
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
просп. С. Бандери, 41на карті
Без районов

Медичний центр Оксфорд Медікал на просп. С. Бандери пропонує якісну діагностику та лікування пацієнтів різного віку. У клініці працюють справжні фахівці своєї справи, лікарі з великим досвідом роботи, які не припиняють свого розвитку і регулярно відвідують профільні курси. Тому спеціалісти клініки завжди знають про всі сучасні методи лікування та діагностики. Нове висококласне обладнання медичного центру Оксфорд Медікал забезпечує максимально точну діагностику і якісне лікування.

У медичному центрі Оксфорд Медікал на просп. С. Бандери пацієнти можуть отримати консультацію і лікування таких фахівців:

• терапевт;
  • рефлексотерапевт (дитячий і дорослий);
  • гінеколог (дитячий і дорослий);
  • акушер-гінеколог;
  • онколог-гінеколог.

Крім того, не покидаючи стіни медичної установи можна здати всі необхідні лабораторні аналізи та пройти УЗ-діагностику.

Сучасне обладнання тільки преміум-класу, досвідчені фахівці, високий стандарт надання послуг та турботливий персонал — головні переваги «Оксфорд Медікал» на просп. С. Бандери в м. Тернопіль.

Медичний центр цінує довіру своїх пацієнтів і береже свою репутацію, тому послуги надаються тільки найвищої якості!

Надія 21 Лютий 2024
Ковальская Марьяна Петровна - дуже хороший лікар. Призначене лікування допомогло. Клініку рекомендую! В клініку зверталася вже третій раз, все дуже гарно, зауважень не було
Тетяна 14 Лютий 2024
Сподобалася клініка.
Наталія 10 Лютий 2024
Все дуже сподобалося у клініці. Все добре пройшло.
Галина 29 Січень 2024
Я дуже не задовлена клінікою та лікарем і персоналом взагалі. По-перше, приміщення триповерхове без ліфта і літнім та хворим людям підніматися вкрай важко, майже неможливо. По-друге, коли моїй матері на прийомі стало зле, лікар жодним чином не відреагувала, не запропонувала навіть води і я за тією водою ходила з третього на перший поверх, вода була крижана, при тому, що приходять хворі пацієнти, з ангінами. По-третє, коли я вже принесла матері воду, вона сиділа в кріслі в напівсвідомому стані, а лікарка, не звертаючи на неї уваги, робила свої справи. Це все неприпустимо.
Юліана 16 Січень 2024
В цілому задоволена клінікою. Із задоволенням, приходила б ще сюди, якби потрібно було.
Філії мережі
Все клініки