Тернопіль
Медичний центр Оксфорд Медікал Тернопіль

Медичний центр Оксфорд Медікал Тернопіль

add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка «Оксфорд Медікал» вже більше 10 років є найрозгалуженішою мережею медичних центрів України. В закладі пацієнтам пропонують послуги лікарів понад 20 спеціальностей. Серед головних напрямків роботи клініки — терапія, гінекологія, урологія, проктологія, дерматологія та косметологія
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Качали, 5на карті
Без районов

«Оксфорд Медікал Тернопіль» – це команда професіоналів, які орієнтовані на індивідуальний підхід до кожного пацієнта, якісне лікування і 100% одужання.

В медичному центрі «Оксфорд Медікал» найсучасніше лікувально-діагностичне обладнання, яке дозволяє максимально дослідити проблему та найточніше встановити діагноз.

УВАГА! NEW! Центр пропонує новинки:

• Комп’ютерна томографія на сучасному апараті SOMATOM go.Up
  • Цифрова рентгенографія на апараті  Siemens Multix Select
  • Ендоскопія «уві сні» з використанням технології NBI, що дозволяє максимально швидко і точно виявити новоутворення
  • Еластографія та біопсія щитоподібної та молочної залози
  • Ведення вагітних
  • ЕЕГ (енцефалограма)
  • КТГ (кардіотокографія)
  • Добовий моніторинг ЕКГ та АТ по Холтеру
  • УЗД суглобів, вагітності, судин, слинних залоз, нейросонографія
  • Електрофорез, магнітотерапія
  • Наявність травмпункту
  • Тестування на COVID-19
  • Безкоштовна консультація репродуктолога
  • Лазерна епіляція Candela – «золотий стандарт» епіляції в світі
  • Консультація інфекціоніста, епілептолога, психіатра, мамолога
  • Дитячі відділення
  • Вакцинація: найширший вибір вакцин у м. Тернопіль за найбільш вигідними цінами

МЦ "Оксфорд Медікал" - це

• доступні ціни;
  • індивідуальний підхід;
  • сучасне обладнання;
  • можливість розрахунку банківською карточкою;
  • досвідчені лікарі із багаторічним стажем роботи;
  • можливість зробити додаткові обстеження та пройти консультації суміжних лікарів на базі медичного центру;
  • привітний та турботливий персонал;
  • ​​​повна конфіденційність.​

Більше 350 профільних спеціалістів, які щоденно дотримуються найвищих стандартів якості лікування та обслуговування пацієнтів.

Клініка цінує Вашу довіру та береже свою репутацію, надаючи тільки якісні послуги!

У МЦ "Оксфорд Медікал Тернопіль" відкриті такі відділення:

• Акушерство та гінекологія, онкогінекологія, дитяча гінекологія
  • Дерматологія, дитяча дерматологія
  • Естетична медицина (косметологія)
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) та еластографія
  • Психіатрія
  • Офтальмологія
  • Терапія
  • Сімейна медицина
  • Флебологія (судинна хірургія)
  • Гастроентерологія
  • Кардіологія
  • Ендокринологія
  • Ревматологія
  • Інфекційне відділення
  • Педіатрія
  • Ортопедія і травматологія, дитяча ортопедія і травматологія
  • Вертебрологія
  • Трихологія
  • Ведення вагітних
  • Вакцинація
  • Денний стаціонар
  • Аналізи
  • Медичні довідки

Медичний центр володіє всією необхідною інфраструктурою для комфортного перебування у ньому. З першого відвідування клініки на пацієнта чекає комфорт, затишок, доброзичлива атмосфера, гостинність та увага всього персоналу клініки. Тут немає місця брутальності, конфліктам, байдужості і некомпетентності.

Для діток наявні спеціально відведені дитячі зони, а вбиральні пристосовані до відвідування нашого медичного центру матусь з маленькими дітьми. Також ми проводимо тестування на COVID-19, а для Вашої безпеки та комфорту повністю розділили потік пацієнтів та створили обладнаний кабінет для цієї процедури з окремим ізольованим входом, що унеможливлює контакти з іншими нашими пацієнтами.

Фахівці «Оксфорд Медікал» – це дружний колектив талановитих людей, які люблять і знають свою справу, які враховують побажання та особливості своїх пацієнтів.

Степан 12 Квітень 2024
Залишився задоволеним наданими послугами у цій клініці. Отримав усе те що і хотів, претензій ніяких немає абсолютно до цієї клініки.
Галина 24 Березень 2024
Сподобалася клініка, все дуже добре було у цій клініці.
Наталя 23 Березень 2024
Мені все дуже сподобалося у цій клініці.
Люба 19 Березень 2024
Сподобалось, що не довелось чекати, швидко провели до лікаря, де отримала гарну консультацію та корисні поради.
Олександр 16 Лютий 2024
Все чудово пройшло. Лікар шикарний, хороший, професійний спеціаліст. Кваліфікований лікар у своїй справі, доступно пояснив все. Досить зручно та комфортно було у клініці.
Філії мережі
Все клініки