Львів
Лікар Дієтолог, Ендокринолог Кіхтяк Олеся Павлівна на Doc.ua

Відгуки про Кіхтяк Олеся Павлівна

Доктор медичних наук
Лікар-ендокринолог, доктор медичних наук, проводить УЗД щитоподібної залози, лікування цукрового діабету, гіпотиреозу, тиреотоксикозу, тиреоїдитів, дифузного нетоксичного зобу, надниркової недостатності, ожиріння (аліментарного), хвороби та синдрома Іценка-Кушинга і ін.

Перевірені відгуки про лікаря 98 відгуків

Ірина 16 Квітень 2024
Лікар дуже хороший спеціаліст.
Анонім 02 Квітень 2024
Мені все сподобалося, дякую.
Роман 02 Квітень 2024
Перше враження - хороше.
Соломія 14 Березень 2024
Лікар професіонал своєї справи, привітна, усе чітко розповіла про подальші події. Ще прийду до неї
Анонімно 19 Лютий 2024
На прийом до лікаря я трошки спізнився, то була моя вина. На прийомі було все супер, все класно, лікар все професійно зробила, настрій лікаря трошки змінився через моє спізнення, але в цілому все було добре, лікар все добре пояснила.
Андрій 15 Лютий 2024
Отримав детальну та якісну консультацію, призначили обстеження, планую повторний прийом, усим задоволений, дякую.
Наталія 29 Січень 2024
Дуже задоволена, дякую.
Сергій 11 Січень 2024
Усе пройшло добре - професіональний лікар.
Тетяна 04 Січень 2024
На мій погляд, лікар компетентна в питаннях з якими я зверталась. Лікар дала поради,  план лікування і направлення що далі робити. Будемо лікуватися і побачимо, але наразі мені все подобається
Наталія 04 Січень 2024
Дуже добре проконсультувала, пояснила, прописала препарати. Наразі нічого не можу сказати - консультація пройшла добре, але які будуть результати, побачу згодом.
5 6 7 8 9 10 chevron_right

Всі лікарі Львів