Ужгород
Медичний центр «Vero Med»

Медичний центр «Vero Med»

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія Мамологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «VeroMed» Ужгород – це сучасне обладнання, інноваційні методики та команда вузькоспеціалізованих спеціалістів, які щодня надають професійну допомогу. Основними напрямками роботи медичного центру є флебологія, проктологія, дерматологія та трихологія, трансплантація волосся, естетична дерматологія , ендоскопія, гастроентерологія, неврологія, ендокринологія, нефрологія, хірургія, подологія, гінекологія, пренатальна УЗ діагностика, кардіологія, урологія та УЗД.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Минайська 54на карті
Без района

«VeroMed»  Ужгород – це багатопрофільний медичний центр, що відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги.

Медичний центр «VeroMed» спеціалізується на:

• Гастроентерології
  • Ендоскопії
  • Подології

В медичному центрі «VeroMed» проводять:

• ультразвукову діагностику судин та лазерне лікування варикозної хвороби вен нижніх кінцівок
  • склеротерапію судинних «зірочок» на ногах, лікування трофічних виразок
  • заміри та підбір компресійного трикотажу (лікувального та профілактичного)
  • трихоскопію, трансплантацію волосся методом FUE та пересадку волосся в зону брів та бороди
  • безопераційне лікування геморою, лігування латексними кільцями
  • профілактику, діагностику та лікування болів голови та спини, головокружіння та шуму, паморочення, тривоги та депресії, безсоння
  • дерматоскопію, кріодеструкцію, діатермокоагуляцію
  • діагностику родимок та раку шкіри, видалення новоутворів шкіри
  • проводять естетичні процедури:ботулінотерапія, контурна пластика, нитковий ліфтинг,нанохілінг
  • лікування сечокам’яної хвороби, еректильної дисфункції, варикоцеле, циститу
  • лікування чоловічого безпліддя, нетримання сечі, простатиту
  • діагностику, лікування та профілактику хвороб серця ,ЕКГ,ЕХО
  • діагностику, лікування ендокренологічних захворювань
  • вирішують та лікують подологічні проблеми
Дарія 09 Квітень 2024
Хороша клініка, пройшло все швидко та якісно. Дуже привітні всі у клініці.
Андрій 04 Квітень 2024
Приємний сервіс все охайно та комфортно.
Інна 01 Квітень 2024
Лікарка грамотна, все пояснила. Клініка також сподобалася, комфортна, дякую.
Тамара 29 Березень 2024
Лікар, Симчище Оксана Владиславівна, дуже сподобалася, гарно ставиться до пацієнтів. Прийом сподобався
Тамара 29 Березень 2024
Клініка сподобалася, чиста, персонал дуже ввічливий, адміністратор всю інформацію надала і все пояснила. Планую звернутися в клініку ще