Івано-Франківськ
МЕДХАУЗ

МЕДХАУЗ

add_box Акушерство Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія Косметологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
У медичному центрі «МЕДХАУЗ» надають високоякісні послуги лікарі з великим досвідом роботи. Усі процедури та маніпуляції виконують на сучасному обладнанні, яке відповідає провідним стандартам надання медичних послуг. Лікарі центру використовують інноваційні методики лікування пацієнтів, а діагностичні можливості «МЕДХАУЗ» дозволяють лікарям швидко та точно поставити пацієнту діагноз
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Грушевського, 22Ана карті
Старе місто

Медичний центр «МЕДХАУЗ» являє собою сучасний багатопрофільний медичний заклад, у якому надають високоякісні медпослуги як для дорослих пацієнтів, так і для дітей.

Розташований «МЕДХАУЗ» у самому центрі Івано-Франківська, що дозволяє усім пацієнтам зі зручністю добиратися до лікувального закладу. Для зручності пацієнтів на території «МЕДХАУЗ» є підземний паркінг, а для пацієнтів, яким важко пересуватися, є можливість під'їхати до ліфту на автомобілі.

Спеціалісти центру «МЕДХАУЗ» орієнтовані лише на ефектвні та іноваційні методики лікування та профілактичні заходи. Обладнаний медичний центр «МЕДХАУЗ» найновішими приладами та технікою, які надають високоточні та достовірні результати обстеження та лікування. Спеціалісти центру гарантуют анонімність у разі, якщо цього бажає пацієнт.

Напрями роботи «МЕДХАУЗ»

У медичному центрі «МЕДХАУЗ» надають послуги за такими напрямами:

• гінекологія;
  • дієтологія;
  • кінезіо тейп терапія;
  • вакуумна терапія;
  • лазерна терапія

Окрім консультативного прийому від кваліфікованих лікарів «МЕДХАУЗ», пацієнти можуть пройти у медичному закладі діагностичні обстеження: в клініці ви знайдете самі сучасні методи діагностики як для дорослих так і для дітей. Також пацієнти можуть здати різноманітні лабораторні аналізи. В клініці «МЕДХАУЗ» переривання вагітності не проводиться.

Переваги «МЕДХАУЗ»

Серед основних переваг центру «МЕДХАУЗ»:

• сучасне обладнання, яке відповідає усім світовим стандартам;
  • доступна цінова політика;
  • анонімність;
  • відсутність черг, своєчасний прийом лікарів;
  • консультативні послуги вузьких спеціалістів;
  • можливість проходження лабораторної діагностики.
Олександра 28 Березень 2024
Сподобалася клініка, все було добре.
Оксана 21 Березень 2024
Дуже сподобалося перебування у цій клініці. Загалом все пройшло доволі добре, все повністю влаштувало у цій клініці.
Олександр 19 Березень 2024
Комфортно було у клініці. Все пройшло добре.
Ольга 13 Березень 2024
Пройшло все добре, хороша клініка. У клініці було чисто, комфортно, дуже привітний  персонал.
Ольга 06 Березень 2024
Клініка хороша, все добре пройшло, немає ніяких  претензій до клініки.