МЕДХАУЗ

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

У центрі «МЕДХАУЗ» працює діагностичне відділення, у кому дорослі пацієнти та діти мають змогу пройти ультразвукові дослідження та процедури з функціональної діагностики. Обстеження проводяться на апаратах від компаній «Toshiba», «Siemens», «Aloka» ще

вул. Грушевського, 22А. На карті

Старе місто

У медичному центрі «МЕДХАУЗ» для пацієнтів доступні різноманітні діагностичні процедури. Так, спеціалісти «МЕДХАУЗ» володіють методиками проведення ультразвукових досліджень внутрішніх органів та систем, дуплексного сканування артерій, пренатальної діагностики, фолікулометрії, нейросонографії, ЕКГ тощо.

Ультразвукові дослідження у центрі «МЕДХАУЗ» проводять на обладнанні експертного класу. Медичний центр обладнаний апаратами від компаній «Toshiba», «Siemens», «Aloka». Ультразвукові дослідження доступні для проведення не лише для дорослих пацієнтів, але й для діток.

Переваги УЗ-діагностики у «МЕДХАУЗ»

УЗ-діагностика у медичному центрі «МЕДХАУЗ» має такі переваги:

• швидкість проведення дослідження – діагностика займає до 10 хвилин, а результати пацієнт отримує одразу ж;
  • простота проведення – для УЗ-діагностики майже відсутні протипоказання, пройти ультразвукове дослідження пацієнт може одразу після консультації лікаря;
  • безпечність – ультразвукові хвилі є безпечними для людського організму, УЗ-дослідження можна проводити з будь-якою частотою;
  • доступність цін – УЗ-діагностика є одним з найбільш доступних видів діагностики організму, на відміну від КТ та МРТ;
  • інформативність – під час проведення дослідження лікар може оцінити стан внутрішніх органів, діагностувати різноманітні хвороби та новоутворення.

У медцентрі «МЕДХАУЗ» майбутні матусі мають змогу пройти пренатальну діагностику. В центрі проводять:

• УЗ-дослідження вагітності в усіх триместрах (для двійнят у тому числі);
  • скринінг вагітності;
  • біопрофіль плоду;
  • доплерометрію.

Окрім цього, пацієнти «МЕДХАУЗ» можуть пройти електрокардіографію (ЕКГ), ехокардіогрфію, нейросоногрфію (для немовлят).

Загалом дуже сподобалася клініка. Все було добре, на рецепції дуже чудові, привітні дівчата.

Марія, 30.03.2024

Клініка хороша, все добре пройшло, немає ніяких  претензій до клініки.

Ольга, 06.03.2024

Дуже гарна клініка. Дуже все сподобалося. Добре все пройшло, лікаря у клініці дуже хороші, сервіс приємний.

Лілія, 27.02.2024

У клініці чисто, комфортно, персонал привітний.Красива клініка, дуже сподобалося.

Лілія, 21.02.2024

Все вчасно, мене прийняли рівно в той час, що мали прийняти, все дуже швидко, оперативно, персонал клініки приємний, діагностику провели, зауважень не було до клініки

Ліліана, 03.01.2024

вул. Марійки Підгір’янки, 23. На карті