Прикарпатський діагностичний центр «Євроклінік»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

«Євроклінік» - медичний центр, що спеціалізується на проведенні досліджень КТ, МРТ та сцинтиграфії (ОФЕКТ/SPECT). Центр об'єднав найкращих лікарів-радіологів Західної України та створив всі умови для проходження високоточної діагностики. «Євроклінік» - це сучасне обладнання, досвідчена команда та європейські протоколи надання медичних послуг. ще

• Сб-Нд: 9:00-20:00

вул. Медична, 15. На карті

Старе місто

Прикарпатський діагностичний центр «Євроклінік» – лідер серед закладів охорони здоров’я, місія якого надавати висококваліфіковані медичні послуги кращих європейських стандартів. Центр спеціалізується на проведенні досліджень КТ, МРТ та сцинтиграфії (ОФЕКТ/SPECT).

Що  відрізняє діагностичний центр від інших ?

Кредо  «Євроклінік» – потреби пацієнта понад усе. Високоосвічений медичний персонал, сучасне медичне обладнання та європейські протоколи надання медичних послуг забезпечують винятково високі результати діагностики та лікування пацієнтів.

Центр об’єднав унікальну команду лікарів-спеціалістів з багатим клінічним досвідом та науковим доробком. Команду очолює лікар-рентгенолог вищої категорії зі стажем роботи близько 20 років Белегай Андрій Зіновійович. Завдяки тісній співпраці із виробниками медичного обладнання, а також із авторитетними клініками Польщі та інших країн Європейського Союзу наш персонал володіє знаннями, що дозволяє надавати діагностичні та лікувальні послуги на кращому світовому рівні.

Прикарпатський діагностичний центр «Євроклінік» працює за принципом консиліумного підходу до вирішення складних та унікальних випадків діагностики. При необхідності до консультування залучаються авторитетні вузькопрофільні спеціалісти.

Як пройти КТ/МРТ/ОФЕКТ обстеження в «Євроклінік»?

Пройти обстеження в «Євроклінік» можна як за направленням лікаря, так і самостійно, але після детальної консультації з лікарем-радіологом, який визначить доцільність та допоможе обрати ділянку обстеження.

Як та коли отримуються результати?

Результати обстежень пацієнт отримує відразу після проходження діагностики надрукованими на плівці, CD-диску або, за бажанням, на usb-носії.

Діагностичний висновок лікаря-радіолога пацієнт отримує через 1-2 години після обстеження (в рідкісних ситуаціях, в залежності від клінічного випадку - до 72 годин). Його можна забрати особисто або отримати на електронну пошту чи в будь-який з месенджерів.

Пацієнт завжди може проконсультуватися у лікаря-рентгенолога «Євроклінік» за результатами обстеження та отримати подальші рекомендації, в якому напрямку рухатися з вирішенням проблеми зі здоров'ям.

На якому обладнанні виконуються обстеження?

В «Євроклінік» обстеження виконуються на найсучаснішому медичному обладнанні.

Медичний центр оснащений:

• магнітно-резонансними томографами з індукцією магнітного поля 1,5 Тесла (General Electric, США)
  • мультиспіральним комп’ютерним томографом GE BrightSpeed Elite (США).
  • гамма-камерою Millennium MG (General Electric, США)
  • робочою станцією обробки діагностичної інформації Xeleris, яка дозволяє проводити складні дослідження з радіоізотопної діагностики – однофотонної емісійної комп’ютерної томографії (ОФЕКТ/ SPECT).

«Євроклінік» - це досвід та європейські стандарти надання медичних послуг.

Обслуговування клініки жахливе. Ми приїхали вчасно на МРТ, нас не впустили в середину коли було - 10, ми стояли на вулиці з дитиною та чекали, коли зайшли в клініку прибиральниця клініки не ввічливо до нас звернулась і не провела куди треба. Не попередили про підготовку перед МРТ, зробили аби як, прийшлось робити повторно МРТ дитині коли це шкодить. Не рекомендую

Владислав, 22.01.2024

Персонал клініки виконують свою роботу гарно та швидко надали опис МРТ. Рекомендую

Андрій, 11.01.2024

ул. Независимости, 93а. На карті