Центр Відновлення зору Анатолія Совви в Івано-Франківську

• Оплата карткою,
  • Сб: выходной

вул. Незалежності, 65. На карті

Старе місто

Не достатньо інформативний прийом, причини звернення не з'ясовуються, мені не сподобалося.

Оксана, 10.06.2024
Відповідь клініки
У нашому центрі є різні комплекси обстежень та окремі спецвиміри, які пацієнт може обрати для себе. Якщо проводяться комплекси обстежень - базове, розширене або повне чи глаукомне обстеження - то сюди входить також і консультація лікаря-офтальмолога. Якщо ж обирається будь-який спецвимір - то консультація лікаря вже не входить сюди, проте її можна окремо замовити та поспілкуватись з лікарем стосовно отриманих даних. Вимір очного тиску це спецвимір, який не передбачає консультації, якщо пацієнт консультацію не замовив. Якщо потрібна більш детальна інформація щодо проведеного виміру - пацієнт може записатись на консультацію, принести свої результати та поспілкуватись з лікарем. Або провести повноцінне обстеження, після якого лікар зможе надати більше інформації стосовно стану зору пацієнта.
13.06.2024

Діагностику зору провели добре, але не сподобалося що за висновком діагностики потрібно приходити в інший день, це дуже незручно

Катерина, 23.05.2024

ул. Независимости, 93а. На карті