Відгуки про діагностичний центр «Клініко-діагностичний центр»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,
  • Нд: вихідний

вул. Г.Мазепи, 114 а . На карті

Старе місто

Мене все влаштувало, лікар діагностики дуже привітна, прийом дуже сподобався

Мирослава, 15.08.2024

Дуже задоволена візитом, гарно зустріли, добре зробили мамографію. Я задоволена.

Людмила, 13.08.2024

Візит влаштував, зауважень немає, проведення діагностики сподобалося, звертатимуся, в разі потреби, дякую.

Галина, 06.08.2024

Все було чудово, прийом відбувся вчасно, діагностику провели добре, ми задоволені візитом в клініку

Марія, 22.07.2024

Залишились задоволеними, вийшли завчасно, щоб не запізнитись, тому в клініку потрапили на двадцять хвилин раніше й працівники клініки знайшли можливість прийняти нас раніше, щоб людина похилого віку не очікувала свого часу. Нас зустріли дуже ввічливо, компетентно та з розумінням.

Роман, 13.06.2024

Клініка чиста, тиха атмосфера, простора, є місця для сидіння. На ресепшен швидко обслуговують і відповідають, все дуже зручно. До лікаря потрапила без затримок, лікар діагностики дуже ввічливий. Загальне враження дуже позитивне, в клініку зверталася другий раз, можу рекомендувати

Світлана, 30.05.2024

Мені прийом сподобався, лікар УЗД чітко все мені пояснив, я залишилася задоволена. Хороша клініка, зауважень до персоналу не було

Інеса, 24.05.2024

Загалом все добре було у цій клініці. Але довелося трішки довго чекати на висновок обслідування. Оскільки мені далеко було добиратися у цю клініку, це було незручно. Переважно висновок видають протягом однієї години, тут довелося чекати більше часу.

Ольга, 23.05.2024

Я до лікаря УЗД ходжу вже років три, тільки до нього, тому враження найкращі. Гарна клініка, раніше робили в клініці операцію, роботою клініки задоволена

Ірина, 21.05.2024

лініка мені дуже сподобалася. Планую і на далі відвідувати саме цю клініку, якщо буду така потреба.

Олена, 08.05.2024

Хороша клініка.Супер пройшло все, дуже добре було у цій клініці. Комфорт, зручність, привітний персонал все це було у даній клініці. Буду рекомендувати цю клініку іншим.

Поліна, 22.04.2024

Клініка чудова, все дуже сподобалося у цій клініці. Було усе супер.

Ілона, 12.04.2024

Персонал привітний, мені сподобалася клініка

Оксана, 05.04.2024

Добре прийняли, без очікувань, до того ж діагностику проводив саме той лікар, що я хотіла.

Ольга, 04.04.2024

Все сподобалось, починаючи з ресепшену закінчуючи лікарем рентгенологом. Усе відбувалось культурно, уважно, з гарним ставленням до пацієнта, спокійно, привітно. Може тому, що було не багато людей, мені приділили багато уваги, усе пояснили, розказали, на усі мої питання надали відповіді. За годину вже отримала висновок з рекомендацією за остаточним діагнозом звернутись до свого лікуючого лікаря.

Світлана, 04.04.2024

Все дуже сподобалося у клініці. Все супер пройшло.

Іванна, 15.03.2024

Я задоволена обслуговуванням, все було добре і дуже ввічливо, мені сподобався візит

Наталя, 13.03.2024

Сподобалася клініка. Все було прекрасно, швидко та зручно. Я залишилася дуже задоволена клінікою.

Галина, 12.03.2024

Дуже привітне ставлення до пацієнтів, прийняли вчасно в назначений час. Я цілком задоволена обслуговуванням в клініці

Наталія, 07.03.2024

Дуже сподобалося ставлення персоналу клініки до пацієнтів. Видно що всі компетентні й професіонали своєї справи. Мені казали що діагностика може причиняти багато болі, але в моєму випадку все пройшло легко і безболісно. Всі добре мене підтримували. Також лікар який писав висновок, теж дуже компетентний спеціаліст, надав адекватні поради та рекомендації. Все було у клініці на найвищому рівні. Дякую за таке хороше обслуговування.

Жанна, 06.03.2024

Не залишилось ні якого негативу, усі були чемними, прийняли вчасно. Все пройшло нормально, залишилась задоволеною.

Оксана, 20.02.2024

Комфортно було у клініці. Надали весь спектр необхідних послуг, все що потрібно було зробили. Відбулося все вчасно, в той час який був назначений. Лікар був дуже уважний, компетентний. Як для першого відвідування цієї клініки, я всім залишилася задоволена.

Любов, 16.02.2024

Дуже приємний персонал, було приємно спілкуватись із лікарем діагностом.

Микола, 06.02.2024

Якісне обладнання, хороший лікар діагност.

Марія, 06.02.2024

Комфортно, зручно, все влаштувало, дякую.

Наталя, 24.01.2024

ул. Академика Сахарова 25 А. На карті