Відгуки про діагностичний центр «Клініко-діагностичний центр»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

вул. Г.Мазепи, 114 а . На карті

Старе місто

Клініка чудова, все дуже сподобалося у цій клініці. Було усе супер.

Ілона, 12.04.2024

Персонал привітний, мені сподобалася клініка

Оксана, 05.04.2024

Добре прийняли, без очікувань, до того ж діагностику проводив саме той лікар, що я хотіла.

Ольга, 04.04.2024

Все сподобалось, починаючи з ресепшену закінчуючи лікарем рентгенологом. Усе відбувалось культурно, уважно, з гарним ставленням до пацієнта, спокійно, привітно. Може тому, що було не багато людей, мені приділили багато уваги, усе пояснили, розказали, на усі мої питання надали відповіді. За годину вже отримала висновок з рекомендацією за остаточним діагнозом звернутись до свого лікуючого лікаря.

Світлана, 04.04.2024

Все дуже сподобалося у клініці. Все супер пройшло.

Іванна, 15.03.2024

Я задоволена обслуговуванням, все було добре і дуже ввічливо, мені сподобався візит

Наталя, 13.03.2024

Сподобалася клініка. Все було прекрасно, швидко та зручно. Я залишилася дуже задоволена клінікою.

Галина, 12.03.2024

Дуже привітне ставлення до пацієнтів, прийняли вчасно в назначений час. Я цілком задоволена обслуговуванням в клініці

Наталія, 07.03.2024

Дуже сподобалося ставлення персоналу клініки до пацієнтів. Видно що всі компетентні й професіонали своєї справи. Мені казали що діагностика може причиняти багато болі, але в моєму випадку все пройшло легко і безболісно. Всі добре мене підтримували. Також лікар який писав висновок, теж дуже компетентний спеціаліст, надав адекватні поради та рекомендації. Все було у клініці на найвищому рівні. Дякую за таке хороше обслуговування.

Жанна, 06.03.2024

Не залишилось ні якого негативу, усі були чемними, прийняли вчасно. Все пройшло нормально, залишилась задоволеною.

Оксана, 20.02.2024

Комфортно було у клініці. Надали весь спектр необхідних послуг, все що потрібно було зробили. Відбулося все вчасно, в той час який був назначений. Лікар був дуже уважний, компетентний. Як для першого відвідування цієї клініки, я всім залишилася задоволена.

Любов, 16.02.2024

Дуже приємний персонал, було приємно спілкуватись із лікарем діагностом.

Микола, 06.02.2024

Якісне обладнання, хороший лікар діагност.

Марія, 06.02.2024

Комфортно, зручно, все влаштувало, дякую.

Наталя, 24.01.2024

Не перший раз звертаюся, все добре, дякую!

Олександра, 15.12.2023

Сподобалось - хороший контакт з пацієнтом, культура відношення, гарні пояснення.

Наталя, 05.12.2023

Клініка сподобалась, пройшло все чудово. Дякую.

Марія, 05.12.2023

Все було дуже гарно, я прийшла в клініку, все гарно сказали, оформили, пояснили, відправили на діагностику. Лікарка діагностики гарно все зробила, пояснила, розказала, дуже приємна, дуже розумна, лікар дійсно від Бога, гарний спеціаліст. Дуже гарний персонал і гарна клініка, я дуже задоволена

Руслана, 27.11.2023

Залишилась дуже задоволеною - лікар, що робив УЗД, відповів на усі запитання.

Галина, 15.11.2023

Гарне обслуговування. Лікар що робив УЗД, уважно дивився, усе докладно розповідав. Мені сподобалось.

Світлана, 15.11.2023

Сучасна, охайна клініка, у якій працює привітний персонал, коли прийшла на діагностику, мені не довелося чекати в чергах, а одразу прийняли, усе зробили що перебувала, й незабаром отримала висновок.

Лілія, 27.09.2023

Все пройшло швидко, якісно та комфортно. Усім задоволена.

Оксана, 18.07.2023

Хороша клініка. Швидко, якісно обслужили, залишився задоволений.

Михайло, 04.07.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Отримала усе на що розраховувала, тому звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Олександра, 11.01.2023

В клинике делал энцефалограмму, то был поражён отношением врача, который делал эту диагностику - при разговоре со мной, он выражался не понятными мне терминами, и на просьбу дать более понятное разъяснение, получил в ответ, что если я не понимаю, то значит тупой! И хотя я разговариваю на русском языке, тоже украинец! Мне пришлось переехать из восточной Украины, где большинство населения говорит на русском, и это не делает нас людьми второго сорта, которым можно говорить такие слова. Хотя в той-же клинике, на другой диагностике, ко мне было нормальное отношение.

Ананим, 15.04.2022

ул. Днестровская 16А (ТЦ «Горизонт», 3-й этаж). На карті