Івано-Франківськ
«Клініко-діагностичний центр»

«Клініко-діагностичний центр»

add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Клініко-діагностичний центр» — найбільший приватний діагностичний заклад в Івано-Франківській області, що пропонує якісне медичне обслуговування: діагностику, оперативне лікування, стаціонар. Прийом ведуть такі фахівці: кардіолог, ендокринолог, уролог, гінеколог, педіатр, терапевт, стоматолог, мамолог, хірург, невропатолог.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 13:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Г.Мазепи, 114 а на карті
Старе місто

«Клініко-діагностичний центр» у м. Івано-Франківськ — приватна, одна з найбільших медично-діагностичних установ в області, яка надає якісні медичні послуги.

Напрямки центру

У клініці працюють лікарі вищої категорії, що мають великий практичний і теоретичний рівень підготовки. Прийом ведуть лікарі за такими напрямками:

• Урологія
  • Хірургія
  • Стоматологія
  • Онкологія
  • Нейрохірургія

Діагностика у «Клініко-діагностичному центрі»

Усе обладнання центру — тільки від визнаних лідерів медичної індустрії. Так, наприклад, ультразвукові та рентгенівські дослідження здійснюються на обладнанні Siemens, відеоендоскопічні — на апаратурі Olympus, урологічні — на обладнанні Karl Stolz.

Діагностика:

• Малоінвазивна діагностика
  • Фіброгастро-дослідження
  • Лабораторні дослідження

Переваги діагностичного центру

• У клініці гарантують високу та стабільну якість діагностичних результатів. Для кожного діагностичного дослідження у КДЦ прописаний окремий протокол, що детально визначає всі дії лікаря та медсестри під час обстеження, отже жоден з етапів не буде пропущено, і послідовність їх виконання буде дотримано
  • Бланки результатів досліджень містять показники, які мають бути визначені для кожного даного виду обстеження, що виключає можливість пропустити один з пунктів
  • Разом із результатами досліджень УЗД та ендоскопії Ви, при необхідності, можете отримати диск із відеозаписом процесу обстеження
  • Результати всіх діагностичних тестів зберігаються в базі даних, які при необхідності легко відновити
Марія 17 Червень 2024
Персонал клініки привітний, зауважень до обслуговування не було
Мирослава 28 Травень 2024
Дуже приємне перебування було у цій клініці. Працівники всі щирі, уважні та ввічливі. Відношення у клініці просто чудове до пацієнтів. Все дуже сподобалося.
Максим 15 Травень 2024
Все добре, але довелося чекати на прийом, хоча були записані на певний, визначений час.
Олена 08 Травень 2024
лініка мені дуже сподобалася. Планую і на далі відвідувати саме цю клініку, якщо буду така потреба.
Оксана 23 Квітень 2024
Клініка хороша, задоволені візитом в клініку