Оксфорд Медікал (Oxford Medical) Івано-Франківськ

«Оксфорд Медікал Івано-Франківськ» – це команда професіоналів, які орієнтовані на індивідуальний підхід до кожного пацієнта, якісне лікування і 100% одужання. У медичному центрі – сучасне лікувально-діагностичне обладнання, яке максимально дозволяє досліджувати проблему і точно встановити діагноз ще

• Вс: 9:00-15:00

вул. Незалежності, 93а. На карті

Старе місто

Одним із важливих напрямів клініки є діагностичне відділення. Обстеження пацієнтів проводиться на німецькому обладнанні виробника KARL STORZ, даний аппарат дозволяє провести якісну та точну діагностику захворювання.

В клініці «Оксфорд Медікал» в Івано-Франківську надають послугу проведення обстежень з видачею медичної документації та лікарняних листів.

Види діагностичних досліджень в Оксфорд Медікал:

• УЗД жовчного міхура;
  • УЗД органів мошонки;
  • УЗД лімфовузлів;
  • УЗД гепатобіліарної системи;
  • УЗД артеріальних і венозних судин;
  • УЗД передміхурової залози;
  • УЗД екстракраніальних судин;
  • фолікулометрія;
  • УЗД серця;
  • визначення вагітності на малих термінах і ін.;
  • ендоскопія (відеокольпоскопія, відеоаноскопія, відеоректоманоскопія);
  • гастероендоскопія;
  • колоноскопія.

Ендоскопія –  найпоширеніший з видів діагностики огляду внутрішніх органів за допомогою відео обстеження, саме ця маніпуляція  дозволяє вивести відео на екран та зафіксувати зображення. За допомогою такого дослідження, фахівці клініки мають можливість діагностувати захворювання на ранніх етапах їх розвитку.

В клініці все сподобалося, клініка гарна, на всі питання відповіли, діагностику провели добре, ніяких зауважень, ми задоволені

Антон, 23.04.2024

Персонал клініки дуже приємний, дуже привітні. Клініка дуже гарна, приємно знаходитися

Віталій, 10.04.2024

Гарне ставлення лікарів та іншого медичного персоналу.

Ольга, 07.04.2024

Все було добре, діагностику і консультацію провели, але, як для, мене дорогі послуги

Омельян, 18.03.2024

Проведення діагностики мене цілком влаштувало, клініка зручна, все сподобалося, дякую.

Людмила, 12.03.2024

вул. Марійки Підгір’янки, 23. На карті