«Клініко-діагностичний центр»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

«Клініко-діагностичний центр» укомплектований найсучаснішим обладнанням останнього покоління світових виробників. До послуг клієнтів наступні діагностичні кабінети: комп'ютерної томографії, мамографії, ультразвукової діагностики, ректороманоскопії, електроенцефалографії, малоінвазивної діагностики, лабораторних досліджень та ін. ще

вул. Г.Мазепи, 114 а . На карті

Старе місто

«Клініко-діагностичний центр» у м. Івано-Франківськ — приватна, одна з найбільших медично-діагностичних установ в області, яка надає якісні медичні послуги.

Діагностика у «Клініко-діагностичному центрі»

Усе обладнання центру — тільки від визнаних лідерів медичної індустрії. Так, наприклад, ультразвукові та рентгенівські дослідження здійснюються на обладнанні Siemens, відеоендоскопічні — на апаратурі Olympus, урологічні — на обладнанні Karl Stolz.

Діагностика:

• Малоінвазивна діагностика
  • Фіброгастро-дослідження
  • Лабораторні дослідження

Переваги діагностичного центру

• У клініці гарантують високу та стабільну якість діагностичних результатів. Для кожного діагностичного дослідження у КДЦ прописаний окремий протокол, що детально визначає всі дії лікаря та медсестри під час обстеження, отже жоден з етапів не буде пропущено, і послідовність їх виконання буде дотримано
  • Бланки результатів досліджень містять показники, які мають бути визначені для кожного даного виду обстеження, що виключає можливість пропустити один з пунктів
  • Разом із результатами досліджень УЗД та ендоскопії Ви, при необхідності, можете отримати диск із відеозаписом процесу обстеження
  • Результати всіх діагностичних тестів зберігаються в базі даних, які при необхідності легко відновити

Хороша клініка.Супер пройшло все, дуже добре було у цій клініці. Комфорт, зручність, привітний персонал все це було у даній клініці. Буду рекомендувати цю клініку іншим.

Поліна, 22.04.2024

Клініка чудова, все дуже сподобалося у цій клініці. Було усе супер.

Ілона, 12.04.2024

Персонал привітний, мені сподобалася клініка

Оксана, 05.04.2024

Добре прийняли, без очікувань, до того ж діагностику проводив саме той лікар, що я хотіла.

Ольга, 04.04.2024

Все сподобалось, починаючи з ресепшену закінчуючи лікарем рентгенологом. Усе відбувалось культурно, уважно, з гарним ставленням до пацієнта, спокійно, привітно. Може тому, що було не багато людей, мені приділили багато уваги, усе пояснили, розказали, на усі мої питання надали відповіді. За годину вже отримала висновок з рекомендацією за остаточним діагнозом звернутись до свого лікуючого лікаря.

Світлана, 04.04.2024

ул. Днестровская 16А (ТЦ «Горизонт», 3-й этаж). На карті