«Клініко-діагностичний центр»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

«Клініко-діагностичний центр» укомплектований найсучаснішим обладнанням останнього покоління світових виробників. До послуг клієнтів наступні діагностичні кабінети: комп'ютерної томографії, мамографії, ультразвукової діагностики, ректороманоскопії, електроенцефалографії, малоінвазивної діагностики, лабораторних досліджень та ін. ще

• Нд: вихідний

вул. Г.Мазепи, 114 а . На карті

Старе місто

«Клініко-діагностичний центр» у м. Івано-Франківськ — приватна, одна з найбільших медично-діагностичних установ в області, яка надає якісні медичні послуги.

Діагностика у «Клініко-діагностичному центрі»

Усе обладнання центру — тільки від визнаних лідерів медичної індустрії. Так, наприклад, ультразвукові та рентгенівські дослідження здійснюються на обладнанні Siemens, відеоендоскопічні — на апаратурі Olympus, урологічні — на обладнанні Karl Stolz.

Діагностика:

• Малоінвазивна діагностика
  • Фіброгастро-дослідження
  • Лабораторні дослідження

Переваги діагностичного центру

• У клініці гарантують високу та стабільну якість діагностичних результатів. Для кожного діагностичного дослідження у КДЦ прописаний окремий протокол, що детально визначає всі дії лікаря та медсестри під час обстеження, отже жоден з етапів не буде пропущено, і послідовність їх виконання буде дотримано
  • Бланки результатів досліджень містять показники, які мають бути визначені для кожного даного виду обстеження, що виключає можливість пропустити один з пунктів
  • Разом із результатами досліджень УЗД та ендоскопії Ви, при необхідності, можете отримати диск із відеозаписом процесу обстеження
  • Результати всіх діагностичних тестів зберігаються в базі даних, які при необхідності легко відновити

Мене все влаштувало, лікар діагностики дуже привітна, прийом дуже сподобався

Мирослава, 15.08.2024

Дуже задоволена візитом, гарно зустріли, добре зробили мамографію. Я задоволена.

Людмила, 13.08.2024

Візит влаштував, зауважень немає, проведення діагностики сподобалося, звертатимуся, в разі потреби, дякую.

Галина, 06.08.2024

Все було чудово, прийом відбувся вчасно, діагностику провели добре, ми задоволені візитом в клініку

Марія, 22.07.2024

Залишились задоволеними, вийшли завчасно, щоб не запізнитись, тому в клініку потрапили на двадцять хвилин раніше й працівники клініки знайшли можливість прийняти нас раніше, щоб людина похилого віку не очікувала свого часу. Нас зустріли дуже ввічливо, компетентно та з розумінням.

Роман, 13.06.2024

ул. Грушевского, 22А. На карті