1 відгук

БРАСС. Здорова шкіра

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

За час існування клініки кваліфіковані косметологи провели значну кількість косметологічних процедур, використовуючи тільки сучасні методики, у тому числі для лазерного лікування грибка нігтів, омолодження та шліфування рубців, видалення татуювань і татуажу. Крім цього спеціалістами клініки проводяться численні медичні методики лікування різноманітних хвороб волосся, вугрів та інших косметичних проблем. Заклад також може запропонувати популярні нині процедури шугарінгу, депіляції, пілінгів, мезотерапії і чистки обличчя. Починаючи з 2018 року тут відкрилося нове відділення, де жінки можуть пройти гінекологічне обстеження і перевірити своє здоров'я, використавши технологію УЗД для обстеження області живота, молочної і щитовидної залози. ще

• Пн-Сб: 9:00-21:00
  • Нд: вихідний

вул. Січових Стрільців 28, ІІ поверх. На карті

Старе місто

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри в інших районах міста Івано-Франківська:

Особливості клініки «БРАСС. Здорова шкіра»

Кожного року лікарі закладу беруть участь у Всеукраїнському дні меланоми для проведення профілактики раку шкіри. Пацієнти можуть бути впевнені у стерильності та безпечності процедур, які проводяться, а також не хвилюватися про можливий розголос інформації медичного чи особистого характеру. У закладі робиться все можливе для найкращого комфорту пацієнтів, тому використовується лише сучасне та якісне медичне обладнання.

Послуги, що надаються у медичному центрі:

• Обстеження та лікування вугрових захворювань
  • Шліфування рубців і розтяжок
  • Видалення бородавок і папілом
  • Усунення судинних утворень шкіри
  • Процедури догляду за шкірою
  • Лазерне видалення татуювання
  • Лікування проблем з волоссям
  • Огляд гінеколога та уролога
  • Консультативні огляди для визначення косметичних проблем
  • Видалення новоутворень радіохвильовим методом

Тут можна отримати комплексний спектр послуг для омолодження тіла та покращення свого здоров'я, кваліфікований догляд за шкірою на будь-яких ділянках тіла. Спеціалісти клініки постійно навчаються та самовдосконалюються у професійному плані, щоб якомога ефективніше та швидше вирішувати всі завдання покращення здоров'я пацієнтів. Обираються лише найбезпечніші методи і способи для вирішення наявних косметичних проблем.

Процедури, які проводяться лікарями клініки:

• Кольпоскопія
  • Кріохірургія
  • Косметичний масаж обличчя
  • Проколи вух та пірсинг будь-якої ділянки тіла
  • Ін’єкції жироспалюючих коктейлів для усунення целюліту
  • Мезонитки
  • Лазерне видалення пігментацій
  • Кріотерапія (лікування холодом)
  • Контурна пластика
  • Збільшення губ