Івано-Франківськ
Центр Відновлення зору Анатолія Совви в Івано-Франківську

Центр Відновлення зору Анатолія Совви в Івано-Франківську

add_box Офтальмологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Центр в Івано-Франківську пропонує комплекс сучасних діагностичних, терапевтичних методик, що сприяють ефективному лікуванню різних дефектів зору. Оперативні втручання здійснює Заслужений лікар України, офтальмохірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук – Совва Анатолій Ігорович.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Незалежності, 65на карті
Старе місто

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» в м. Івано-Франківську надає можливість отримати повноцінну медичну допомогу в офтальмології. В медичному центрі консультативні прийоми проводять досвідчені спеціалісти, які надають детальну інформацію про методику лікування захворювань очей.

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» облаштований всім необхідним для проведення лікування патологій очей. В медичному центрі є можливість проводити хірургічні втручання в сучасній операційній, проводити діагностичні дослідження, а такоє є можливість підібрати коригуючу оптику.

В центрі вам можуть надати комплексну діагностику і терапевтичні маніпуляції офтальмологічного профілю:

• консультативний прийом офтальмолога;
  • томографію сітківки з фотореєстрацією результатів;
  • комплекс обстеження глаукоми;
  • обстеження рефракції ока;
  • біомікроскопія рогівки;
  • підбір оптичних засобів;
  • кератотопографічна діагностика;
  • лікування катаракти.

Надзвичайно важливою перевагою медичного закладу в тому, що працюють тільки кваліфіковані лікарі-офтальмологи, які надають професійну медичну допомогу в сфері офтальмології. Всі спеціалісти клініки постійно підвищують свої навички роботи за рахунок курсів, конференцій, мастер-класів. Встановити точний діагноз та призначити схему лікування вони точно можуть за допомогою якісного, інноваційного обладнання зарубіжного виробництва.

Лікарі-офтальмологи в «Центрі відновлення зору Анатолія Совви» зможуть допомогти вилікувати такі захворювання. як:

• далекозорість;
  • астигматизм;
  • глаукома;
  • макулопатія;
  • короткозорість;
  • діабетична ринопатія;
  • катаракта.

* ДАТУ ПРИЙОМУ ЛІКАРЯ У ВАШОМУ МІСТІ НЕОБХІДНО УТОЧНЮВАТИ У ОПЕРАТОРІВ НАШОГО СЕРВІСУ.

Олександр 27 Лютий 2024
У клініці охайно, чисто, персонал доброзичливий. Все дуже  добре пройшло. Час очікування зайняв всього п'ять хвилин, від зазначеного часу - це мені дуже сподобалося що не було черг.
Руслан 10 Лютий 2021
Персонал воспитанный, обслуживание на высшем уровне. Все очень понравилось.
Анатолий 19 Серпень 2020
Дуже сподобалось все: обслуговування комфортне, всі працівники дуже ввічливі, приємні.
Галина 18 Липень 2019
Чітко, ясно , зрозуміло.Пояснила, рекомендації дала.
Вячеслав 23 Травень 2018
В лікарні гарно, все зробили швидко і добре.
Філії мережі
Все клініки