Івано-Франківськ
Лікар онлайн
МЕДХАУЗ

Відгуки про клініку МЕДХАУЗ

Медичний центр
add_box Акушерство Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія Косметологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
У медичному центрі «МЕДХАУЗ» надають високоякісні послуги лікарі з великим досвідом роботи. Усі процедури та маніпуляції виконують на сучасному обладнанні, яке відповідає провідним стандартам надання медичних послуг. Лікарі центру використовують інноваційні методики лікування пацієнтів, а діагностичні можливості «МЕДХАУЗ» дозволяють лікарям швидко та точно поставити пацієнту діагноз
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Грушевського, 22Ана карті
Старе місто
Рейтинг клініки розраховується на основі
Зверніться ви знову в клініку?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Перевірені відгуки про клініку
365 Відгуки
Аноним 03 Лютий 2021
Все было хорошо, единственное, что не понравилось, долго ожидать результаты анализов.
Діана 03 Листопад 2020
Єдиний мінус в холі треба подивитися за проводкою. І це навіює неприємні відчуття.
Софія 29 Червень 2020
Все супер, все підходить. Дуже гарна клініка. Дуже гарно поговорили, мені все розказали та повідомили. Я дуже задоволена.
Тетяна 14 Лютий 2020
Відвідала багато клінік, це є одна з кращих по ставленню до людей.
Світлана 11 Лютий 2020
Дуже приємні все показали зустріли. На візит потрапила раніше.
Леся 20 Січень 2020
Лікар Мамолог кваліфікований спеціаліст, все доступно мені пояснив та розповів. В цілком залишилась задоволеною візитом.
Катерина 21 Грудень 2019
Дуже хороший сервіс, мені у Вас сподобалось.
Вячеслав 19 Грудень 2019
Все досить чисто. персонал привітний, все що необхідно можна зробити на місці й не треба нікуди йти. Зручно, швидко. Хотілось би дешевше.
Марія 21 Жовтень 2019
В клініці привітний персонал. Обслуговування теж чудове, все швидко та якісно, я дуже задоволена.
Василь 04 Лютий 2019
В цілому все відмінно. Єдине, що незручно так це відсутність місця для автопарковки. Я з іншого міста і це стала проблемою, біля клініки не передбачені місця для клієнтів з машинами.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 chevron_right