Обухів
Андроцентр в Обухові

Андроцентр в Обухові

add_box Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія Оториноларингологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
Київська обл. м. Обухів, вул. Каштанова, 13на карті
Без району

«Андроцентр» в Обухові є широкопрофільним медичним центром, в якому надається якісне медичне обслуговування і широкий перелік послуг по загальним і вузькоспеціалізованим медичних напрямках.

У «Андроцентр» в Обухові пацієнти можуть отримати вичерпні консультації та результативне лікування при порушеннях у сфері урології, гінекології та сексопатології. Крім того, в «Андроцентр» в Обухові є широкий вибір фахівців гастроентерологів, неврологів, дерматологів, ендокринологів та лікарів інших спеціальностей.

«Андроцентр» в Обухові має відмінну матеріально-технічну базу, що дозволяє проводити інструментальну і лабораторну діагностику в стінах клініки, не обтяжуючи пацієнта необхідністю йти кудись ще.

Послуги, що надаються в «Андроцентр» в Обухові:

• гінекологія:
    • планування вагітності;
    • лікування хвороб шийки матки, ІПСШ, жіночого безпліддя;
    • гінекологія ендокринологічна (нормалізація гормональної функції);
    • контрацепція, переривання вагітності.
  • маммология, в рамках цього напрямку фахівці центру проводять лікування пухлин, порушень гормонального балансу, різних аномалій розвитку молочних залоз, запальних процесів;
  • отоларингологія:
    • розтин фурункулів, абсцесів;
    • промивання по Проетцу;
    • видалення сторонніх предметів і сірчаної пробки;
    • видалення гнійних пробок.
  • урологія (консультації щодо лікування імпотенції, чоловічого безпліддя, обрізання крайньої плоті, простатиту, варикоцеле, протезування яєчок і ін.).

Устаткування медичного центру «Андроцентр»:

• кольпоскоп;
  • Трихологічна камера, що дозволяє вивчити зображення волосяного покриву і структури шкіри, виявити дефекти в структурі волосся і волосяної цибулини;
  • ультразвукові апарати останнього покоління.
Анастасія 23 Квітень 2024
В клініці чистенько і прибрано, персонал дуже доброзичливий. Лікар, Габура Андрій Ігорьович, дуже хороший, все розказував, відповідав на всі питання, прийом сподобався. В клініку зверталися вже не перший раз, дуже хороші враження
Аліна 18 Квітень 2024
Лікар Білоус Альона Леонідівна уважна, чуйна. Все пройшло добре
Юлія 17 Квітень 2024
Мені все сподобалося. Лікар, Білоус Альона, була уважна до мене, всі мої слова сприймала і допомагала, на всі мої питання лікар відповіла, я задоволена візитом. Персонал клініки привітний, зауважень не було
Назар 12 Квітень 2024
Візит до лікаря сподобався, швидко та все по суті, дякую.
Володимир 02 Квітень 2024
Лікарня знаходиться в зручному місці, все було круто, зауважень до персоналу не було
Філії мережі
Все клініки