Обухів
Андроцентр в Обухові

Андроцентр в Обухові

add_box Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія Оториноларингологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
Київська обл. м. Обухів, вул. Каштанова, 13на карті
Без району

«Андроцентр» в Обухові є широкопрофільним медичним центром, в якому надається якісне медичне обслуговування і широкий перелік послуг по загальним і вузькоспеціалізованим медичних напрямках.

У «Андроцентр» в Обухові пацієнти можуть отримати вичерпні консультації та результативне лікування при порушеннях у сфері урології, гінекології та сексопатології. Крім того, в «Андроцентр» в Обухові є широкий вибір фахівців гастроентерологів, неврологів, дерматологів, ендокринологів та лікарів інших спеціальностей.

«Андроцентр» в Обухові має відмінну матеріально-технічну базу, що дозволяє проводити інструментальну і лабораторну діагностику в стінах клініки, не обтяжуючи пацієнта необхідністю йти кудись ще.

Послуги, що надаються в «Андроцентр» в Обухові:

• гінекологія:
    • планування вагітності;
    • лікування хвороб шийки матки, ІПСШ, жіночого безпліддя;
    • гінекологія ендокринологічна (нормалізація гормональної функції);
    • контрацепція, переривання вагітності.
  • маммология, в рамках цього напрямку фахівці центру проводять лікування пухлин, порушень гормонального балансу, різних аномалій розвитку молочних залоз, запальних процесів;
  • отоларингологія:
    • розтин фурункулів, абсцесів;
    • промивання по Проетцу;
    • видалення сторонніх предметів і сірчаної пробки;
    • видалення гнійних пробок.
  • урологія (консультації щодо лікування імпотенції, чоловічого безпліддя, обрізання крайньої плоті, простатиту, варикоцеле, протезування яєчок і ін.).

Устаткування медичного центру «Андроцентр»:

• кольпоскоп;
  • Трихологічна камера, що дозволяє вивчити зображення волосяного покриву і структури шкіри, виявити дефекти в структурі волосся і волосяної цибулини;
  • ультразвукові апарати останнього покоління.
Олена 01 Серпень 2024
В клініці все дуже зручно, в клініку зверталася вже не перший раз, мене все задовольняє. Гарне обслуговування, персонал хороший, все дуже ввічливо, приємно, прийом без затримок та зауважень
Костянтин 09 Липень 2024
Клініка мені сподобалася, дякую.
Ірина 09 Липень 2024
Хороша клініка, єдине що не сподобалося, в клініку приходять пацієнти з проблемами зі спиною, то на третій поверх незручно підійматися по сходах
Лідія 03 Липень 2024
Все було супер, отримала гарну консультацію, та задоволена проведенням УЗД, візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимемося, в разі потреби, дякую, дякую!
Ілона 26 Червень 2024
Гінеколог Білоус Альона Леонідівна, дуже добре лікарка усе розповіла та проконсультувала. Залишилась задоволеною.
Філії мережі
Все клініки