Обухів
Андроцентр в Обухові

Відгуки про клініку Андроцентр в Обухові

add_box Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія Оториноларингологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
Київська обл. м. Обухів, вул. Каштанова, 13на карті
Без району
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
43 відгуки
Ілона 26 Червень 2024
Гінеколог Білоус Альона Леонідівна, дуже добре лікарка усе розповіла та проконсультувала. Залишилась задоволеною.
Поліна 23 Травень 2024
В клініку зверталася вже не перший раз, враження тільки найкращі. Хороші лікарі, персонал клініки на ресепшен дуже привітний, зауважень не було. Клініка подобається
Тетяна 22 Травень 2024
Клініка сподобалася, все було добре.
Ирина 20 Травень 2024
В клініку зверталася до гінеколога, прийом не сподобався. Лікар не взяла аналізи, вважаю, що огляд має бути більш ретельний в приватній клініці
Відповідь клініки 24 Травень 2024
Добрий день! Лікар-акушер-гінеколог Білоус А.Л. діяла згідно протоколу обстеження пацієнта. Показань до забору мазків для встановлення діагнозу не було. З профілактичною метою дані аналізи беруться 1 раз на рік. Зі слів пацієнта аналіз виконувався в січні 2024 року (за результатом аналізу - норма).
Татьяна 18 Травень 2024
Клініка нам дуже сподобалася, все було добре.
Раїса 17 Травень 2024
Все було добре, клініка комфортна, лікар сподобався, дякую.
Марина 14 Травень 2024
Все пройшло дуже добре. Лікар, Гавора Андрій Вікторович, професіонал. Зауважень до персоналу клініки не було, візитом в клініку задоволена
Ірина 08 Травень 2024
Дуже сподобалася клініка. Все було добре у цій клініці.
Наталя 04 Травень 2024
Все було чудово. Лікар, Гуценко Андрій Вікторович, хороший спеціаліст, відповідає на всі питання, дуже приємний. В клініці також дуже хороший лікар діагностики, мені дуже сподобався
Марина 26 Квітень 2024
Лікар, Гавора Андрій Вікторович, процедуру зробив добре, все було чудово.
5 chevron_right
Філії мережі