Обухів
Андроцентр в Обухові

Відгуки про клініку Андроцентр в Обухові

add_box Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія Оториноларингологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
Київська обл. м. Обухів, вул. Каштанова, 13на карті
Без району
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
35 відгуків
Наталя 04 Травень 2024
Все було чудово. Лікар, Гуценко Андрій Вікторович, хороший спеціаліст, відповідає на всі питання, дуже приємний. В клініці також дуже хороший лікар діагностики, мені дуже сподобався
Марина 26 Квітень 2024
Лікар, Гавора Андрій Вікторович, процедуру зробив добре, все було чудово.
Анастасія 23 Квітень 2024
В клініці чистенько і прибрано, персонал дуже доброзичливий. Лікар, Габура Андрій Ігорьович, дуже хороший, все розказував, відповідав на всі питання, прийом сподобався. В клініку зверталися вже не перший раз, дуже хороші враження
Аліна 18 Квітень 2024
Лікар Білоус Альона Леонідівна уважна, чуйна. Все пройшло добре
Юлія 17 Квітень 2024
Мені все сподобалося. Лікар, Білоус Альона, була уважна до мене, всі мої слова сприймала і допомагала, на всі мої питання лікар відповіла, я задоволена візитом. Персонал клініки привітний, зауважень не було
Назар 12 Квітень 2024
Візит до лікаря сподобався, швидко та все по суті, дякую.
Володимир 02 Квітень 2024
Лікарня знаходиться в зручному місці, все було круто, зауважень до персоналу не було
Соломія 12 Березень 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Сергій 06 Березень 2024
Очень понравилось и обращение и отношение и внимательность, и то как подробно всё на диагностике рассмотрели, рассказали. Умнички девочки, молодцы. А ещё удобно, что сразу смогли сдать кровь на анализ и на завтра записались на гастроскопию.
Софія 29 Лютий 2024
Все добре пройшло.