Обухов
Андроцентр в Обухове

Отзывы о клинике Андроцентр в Обухове

add_box Андрология Гастроэнтерология Гинекология Кардиология Маммология Оториноларингология ... еще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 15:00 access_time_filled вс : выходной
Киевская область, г. Обухов, ул. Каштановая, 13на карте
Без района
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
46 отзывов
Костянтин 09 Июль 2024
Клініка мені сподобалася, дякую.
Ірина 09 Июль 2024
Хороша клініка, єдине що не сподобалося, в клініку приходять пацієнти з проблемами зі спиною, то на третій поверх незручно підійматися по сходах
Лідія 03 Июль 2024
Все було супер, отримала гарну консультацію, та задоволена проведенням УЗД, візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимемося, в разі потреби, дякую, дякую!
Ілона 26 Июнь 2024
Гінеколог Білоус Альона Леонідівна, дуже добре лікарка усе розповіла та проконсультувала. Залишилась задоволеною.
Поліна 23 Май 2024
В клініку зверталася вже не перший раз, враження тільки найкращі. Хороші лікарі, персонал клініки на ресепшен дуже привітний, зауважень не було. Клініка подобається
Тетяна 22 Май 2024
Клініка сподобалася, все було добре.
Ирина 20 Май 2024
В клініку зверталася до гінеколога, прийом не сподобався. Лікар не взяла аналізи, вважаю, що огляд має бути більш ретельний в приватній клініці
Ответ клиники 24 Май 2024
Добрий день! Лікар-акушер-гінеколог Білоус А.Л. діяла згідно протоколу обстеження пацієнта. Показань до забору мазків для встановлення діагнозу не було. З профілактичною метою дані аналізи беруться 1 раз на рік. Зі слів пацієнта аналіз виконувався в січні 2024 року (за результатом аналізу - норма).
Татьяна 18 Май 2024
Клініка нам дуже сподобалася, все було добре.
Раїса 17 Май 2024
Все було добре, клініка комфортна, лікар сподобався, дякую.
Марина 14 Май 2024
Все пройшло дуже добре. Лікар, Гавора Андрій Вікторович, професіонал. Зауважень до персоналу клініки не було, візитом в клініку задоволена
5 chevron_right
Филиалы сети