Лікар Хірург, Ендокринолог Дінець Андрій Володимирович на Doc.ua

Відгуки про Дінець Андрій Володимирович

Консультація від1250 грн
Досвідчений ендокринолог та хірург з кандидатським ступенем у медицині. Спеціалізується на лікуванні захворювань щитоподібної та паращитоподібних залоз, аутоімунного тиреоїдиту та раку щитоподібної залози. У своїй практиці Андрій Володимирович дотримується міжнародних протоколів та сучасних методів лікування. Серед операцій, Андрій Володимирович, можна виділити тиреоїдектомію, гемітиреоїдектомію та паратиреоїдектомію. Андрій Володимирович постійно стежить за інноваціями у своїй галузі та активно застосовує передові технології, такі як нейромоніторинг та Fluoptic, що дозволяє забезпечити безпеку та ефективність проведених процедур.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Анастасія 01 Серпень 2024
Телефоном отримала достойно інформацію. Прекрасну! Лікар дуже крутий! Довго розпитував, пояснював. Потім я ще там дещо шукала та надсилала йому з висновків попередніх досліджень, я була розчарована ними, бо виходячи з них, потрібно тільки лягати під ніж, але Андрій Володимирович, продивившись, сказав, так, проблема є, але щитоподібна залоза свою функцію виконує, і як ставили діагноз - рак, цього немає. Надав рекомендації стосовно лікування й повторна консультація через пів року. Й про всяк випадок залишив зворотний зв'язок.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Наталія 19 Жовтень 2023
Усе пройшло нормально, все сподобалось.
Ольга 28 Жовтень 2022
Наталья 15 Жовтень 2020