УЗД-фахівці в Ужгороді

2.3
Лікар УЗД-фахівець Лигирда  Виктор Викторович на Doc.ua
4 років досвіду
Дорослі
Віктор Вікторович проводить ультразвукову діагностику органів і систем організму, а також робить розшифровку результатів діагностики
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Вт 28 Вересень Ср 29 Вересень Чт 30 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Лікар УЗД-фахівець Кивер Лидия Владимировна на Doc.ua
1 років досвіду
Дорослі
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Проводить консультативний прийом, огляд, УЗД-діагностику, розшифровку діагностичних досліджень, а також направляє до вузькопрофільних спеціалістів. Постійно підвищує свій рівень теоретичних знань і практичних навичок
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Вт 28 Вересень Ср 29 Вересень Чт 30 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Лікар УЗД-фахівець Гсгпгн Орщиши Ртдт на Doc.ua
1 років досвіду
NULL
4.5
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Акушер-гінеколог Гецко Наталія Василівна на Doc.ua
Дорослі
Досвідчений лікар-гінеколог, репродуктолог, кандидат медичних наук. Лікує запальні процеси жіночої статевої системи, допомагає жінкам завагітніти за допомогою консервативного лікування. Має 87 професійних сертифікатів, регулярно удосконалює професійні навички на різноманітних семінарах, курсах, конференціях, як в Україні, так і за кордоном.
Лікар УЗД-фахівець, Хірург, Уролог Чебан Олександр Леонідович на Doc.ua
18 років досвіду
Дорослі
Кваліфікований спеціаліст в питаннях діагностики та лікування захворювань у сфері урології. В своїй роботі Олександр Леонідович використовує методики ультразвукової діагностики, а також хірургічні методи лікування, серед яких зокрема лапароскопічна та оперативна хірургія
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Акушер-гінеколог Скрипинець Валерія Габорівна на Doc.ua
18 років досвіду
Дорослі
Лікар проводить ультразвукову діагностику внутрішніх органів, спеціалізується на лікувані захворювань жіночої статевої системи. Консультує сімейні пари з питань репродуктології та планування вагітності. Регулярно приймає участь в українських та міжнародних медичних конференціях підвищуючи свій кваліфікаційний рівень в області гінекології та репродуктології.
3.8
Лікар Репродуктолог, УЗД-фахівець Стрижак Наталія Василівна на Doc.ua
Дорослі
Наталія Василівна займається лікуванням хвороб жіночої репродуктивної системи, запалень та інфекцій статевих органів. Консультує сімейні пари з питань планування вагітності. Компетентна в проведенні ультразвукової діагностики жіночих статевих органів та інших діагностичних маніпуляцій. Має понад 20 професійних сертифікатів та регулярно удосконалює свої знання в області гінекології та репродуктології, відвідуючи семінари, конференції та курси підвищення кваліфікації.
3.7
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Акушер-гінеколог Онисько Олеся Василівна на Doc.ua
Дорослі
Лікар-репродуктолог, акушер-гінеколог Першої категорії, кандидат медичний наук. Діагностує та лікує проблеми із заплідненням та захворювання статевої системи. Має спеціалізацію УЗ-діагноста. Регулярно відвідує різноманітні кваліфікаційні курси та тренінги у провідних вітчизняних та європейських клініках.
3.5
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Акушер-гінеколог Шиман Вікторія Нуцівна на Doc.ua
9 років досвіду
Дорослі
Вікторія Нуцівна - спеціаліст у галузі гінекології та репродуктології. Лікує патології жіночої статової системи, консультує сімейні пари по питанням планування вагітності, займається ультразвуковою діагностикою матки та придатків, щитовидної та молочної залоз, проводить трасвагінальну цервікометрію. Вільно володіє румунською мовою.
3.2
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Іванина Віталія Юріївна на Doc.ua
Діти
Лікар акушер-гінеколог з досвідом роботи понад 10 років. Лікує інфекційні та запальні патології жіночої статевої системи у підлітків та дорослих. Проводить ультразвукову діагностику органів малого тазу, молочної та щитовидної залоз. Регулярно відвідує спеціалізовані семінари та конференції.
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Показати ще 9 Лікаріautorenew