Ужгород

Репродуктологи в Ужгороді

Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог Гецко Наталія Василівна на Doc.ua
Досвідчений лікар-гінеколог, репродуктолог, кандидат медичних наук. Лікує запальні процеси жіночої статевої системи, допомагає жінкам завагітніти за допомогою консервативного лікування. Має 87 професійних сертифікатів, регулярно удосконалює професійні навички на різноманітних семінарах, курсах, конференціях, як в Україні, так і за кордоном.
Без района
Лікар Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Стрижак Наталія Василівна на Doc.ua
Наталія Василівна займається лікуванням хвороб жіночої репродуктивної системи, запалень та інфекцій статевих органів. Консультує сімейні пари з питань планування вагітності. Компетентна в проведенні ультразвукової діагностики жіночих статевих органів та інших діагностичних маніпуляцій. Має понад 20 професійних сертифікатів та регулярно удосконалює свої знання в області гінекології та репродуктології, відвідуючи семінари, конференції та курси підвищення кваліфікації.
Без района
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Акушер-гінеколог Шиман Вікторія Нуцівна на Doc.ua
Вікторія Нуцівна - спеціаліст у галузі гінекології та репродуктології. Лікує патології жіночої статової системи, консультує сімейні пари по питанням планування вагітності, займається ультразвуковою діагностикою матки та придатків, щитовидної та молочної залоз, проводить трасвагінальну цервікометрію. Вільно володіє румунською мовою.
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Акушер-гінеколог Скрипинець Валерія Габорівна на Doc.ua
Лікар проводить ультразвукову діагностику внутрішніх органів, спеціалізується на лікувані захворювань жіночої статевої системи. Консультує сімейні пари з питань репродуктології та планування вагітності. Регулярно приймає участь в українських та міжнародних медичних конференціях підвищуючи свій кваліфікаційний рівень в області гінекології та репродуктології.
Лікар Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Ібадова Тунзала Валаддінівна на Doc.ua
Без района
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Акушер-гінеколог Онисько Олеся Василівна на Doc.ua
Лікар-репродуктолог, акушер-гінеколог Першої категорії, кандидат медичний наук. Діагностує та лікує проблеми із заплідненням та захворювання статевої системи. Має спеціалізацію УЗ-діагноста. Регулярно відвідує різноманітні кваліфікаційні курси та тренінги у провідних вітчизняних та європейських клініках.
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог Симчище Оксана Владиславівна на Doc.ua